Vakti zamanında şöyle bir haber yapmıştık, sıkı Geekyapar takipçileri hatırlarlar. Haberin başlığı “True Detective’in Yeni Sezonundan Mis Gibi Haberler Var” şeklindeydi. Haberin ilk yarısında Nic Pizzolatto’nun ikinci sezon ile ilgili olası senaryo planlarına değinilirken, o sırada çok dolaşan bir dedikoduyla ilgili de şöyle bir paragraf ayrılmıştı. Bakın vakti zamanında mesele ile ilgili ne demişiz; kelimesi kelimesine kopyalıyoruz, buyurun:

“Şimdi gelelim dedikodulara. Deadline, Variety ve The Wrap’in haberlerine göre ikinci sezonun başrolünde Colin Farrell olacak. Üç sitede ısrarla belirttiği için, Pizzolatto ve HBO’dan gelen “başrolleri yakında açıklarız” açıklamasını da göz önünde bulunarak Farrell için %90 diyebiliriz. Role yakışır mı, yakışmaz mı takdir size kalmış. Biz kendi payımıza Farrell’ın çok hakkı yenen oyunculardan biri olduğunu düşünüyoruz. Yıllardır “yakışıklı maço çocuk işte” diye bir kenara atılsa da, bizce Farrell oyunculuk maharetleri yüksek bir adam. Eğer haklıysak, bu sezon parlayacaktır. Yok değilsek, muhtemelen True Detective gibi bir iş içerisinde sırıtır, biz de net cevabımızı almış oluruz.”

colin-sexy-wallpaper-colin-farrell-wallpaper-306398108

O zamanlar bu haber sadece bir dedikodu klasmanındaydı, pek çok kişi de “Yok artık” gibi tepkiler vermişti. Fakat bizim o zamanki içimize doğan his, meğerse haklıymış. Colin Farrell’ın diziye resmen katıldığında dair internetlerde dolaşan ilk dedikodulardan birkaç gün sonra, İrlandalı aktör ana vatanında verdiği bir röportajda bu casting’i resmen doğruladı. In Bruges, Ask the Dust ve Cassandra’s Dream gibi filmlerle olumlu eleştiriler alan oyuncu, Sunday World’e şöyle konuştu:

“İkinci sezonu yapıyorum, çok heyecanlıyım. Sekiz bölüm olacağını ve çekimlerin yaklaşık dört, beş ay boyunca süreceğini biliyorum. Hakkında bildiğim şeyler çok az, ama çekimleri Los Angeles’ın çevresinde gerçekleştireceğiz ki bu harika. Bu evde kalıp çocukları görebileceğim anlamına geliyor.”

Yukarıda dediklerimizin arkasındayız, bizce Colin Farrell; aynı Woody Harrelson ve Matthew McConaughey gibi hakkında var olan ön yargıların son kırıntılarını atmak için True Detective’i kullanacak. O yüzden bu casting iyi oldu diyebiliyoruz gönül rahatlığıyla. Sizin fikriniz ne? Colin Farrell sizce True Detective’e yakıştı mı?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.