Beverly Hills Cop 4

Optimus Prime ve saz arkadaşlarının beşinci filmi ne zaman gelecek günü gününe belli değil, fakat geçmişten gelen bir esintinin resmen dakikasına kadar çıkış tarihi belli. En son filmi 25 Mayıs 1994’te, yani bundan tam 20 yıl öncesinde çıkan Beverly Hills Cop serisi, ya da Türkçe’deki ismiyle Sosyete Polisi, dördüncü filmine kavuşacak. Filmin çıkış tarihi 25 Mart 2016. Anladığımız kadarıyla bir reboot falan de değil, zira Paramount filmi Beverly Hills Cop 4 olarak açıkladı.

Fikrimiz? Beverly Hills Cop serisi 90’ların aksiyon-komedi trendinin güzide bir örneğiydi. Fakat karizmasının çoğu, Eddie Murphy’den gelmekteydi. Murphy’nin yıldızı söneli bir hayli uzun bir süre oldu. Hoş, yaşı çok geçkin değil, en azından şöyle 21 Jump Street minvali bir konuk oyunculuğa hiç de hayır demeyiz. Fakat başrolün kim olacağı, Eddie Murphy’nin projenin neresinde olacağı çok önemli şeyler. Meraklıyız, ama temkinli bir merak bu. Zira çok saçma sapan bir şey de çıkabilir, hatta olayların böyle gelişmesi biraz daha mümkün gözüküyor, yalan yok.

1 2 3 4 5
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.