Hansel and Gretel 2

2016’da çıkacak bir diğer devam filmi ise, dürüst olmak gerekirse bizi biraz şaşırttı. Paramount Pictures bu filmden memnun değildi izlenimine kapılmıştık ama belli ki yanılmışız: Zira 2016’da bizi Hansel and Gretel 2 karşılayacak. Başrollerinde Jeremy Renner ve Gemma Arterton’ın oynadığı “karanlık peri masalı” geçtiğimiz sene vizyona girmiş, 50 milyonluk bütçesine kıyasla 220 milyon gişe elde etmişti. Anladığımız kadarıyla bu kâr marjı Paramount için devam filminin ışığını yakmaya yetmiş.

Fikrimiz? Hansel and Gretel: Witch Hunters ne olduğunu bilen, kendi sınırları içerisinde, kendisini çok ciddiye almadan eğlendirmeyi başaran bir filmdi. Devam filmi bunu tekrar başarmak istiyorsa, ilk filmin yazar / yönetmeni Tommy Wirkola’yı koltuğundan ayırmamalı. Biraz daha düzeltilmiş bir senaryoyla, yine eğlenceli bir film olma ihtimali çok yüksek.

1 2 3 4 5
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.