Sony’nin The Amazing Spider-Man 2 için oluşturduğu The Daily Bugle sitesi, ipucunu verdi, gelecek Spidey maceralarında göreceklerimize dair ilk fişeği çaktı. Yahoo Movies’in yayınlanmadan önce ele geçirdiği ve siteye basılacak “haber”, Eddie “Venom” Brock’un ağzından yazılmış. Tabii Brock o sıralarda Venom değil, sadece Daily Bugle’da çalışan kendi hâlinde bir gazeteci. Fakat haberi yapandan çok, haberin konusu önemli, ne de olsa Venom’ın kendi filmi olacağını geçtiğimiz Aralık ayından beri biliyoruz.

Hayır, mesele bu değil. Mesele haberin kim hakkında olduğu. Eddie Brock, “ünlü seri katil”, ve “meşhur kızılkafa” olarak tanımladığı Cletus Kasady’nin yakalanışını yazmış haberinde. Eğer sıkı bir Spider-Man takipçisiyseniz, bu ismi tanıyorsunuz, değilseniz de şunu söylediğimde kafanızda bir şeyler canlanacak: Carnage.

tumblr_n0lwo3tM0G1rawb5do1_1280

Evet, Spidey ileride bir noktada Carnage ile karşılaşacak, fakat dürüst olmak gerekirse bunun Amazing Spider-Man 3’ten ziyade, Venom filmiyle başlayacağını düşünüyoruz. Belki de Drew Goddard’ın yazacağı büyük Sinister Six filminde görürüz, ne dersiniz? Şimdilik net bir şey yok, ama açıkçası Carnage, doğru kullanıldığında çok etkileyici bir kötü adam olabilir. Dürüst olmak gerekirse şu an ASM 2’nin topladığı kadrodan daha da etkileyici hatta. Siz ne diyorsunuz geekyaparlar?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.