Son zamanlarda çıkan süper kahraman işleri ne yazık ki beni üzmeye devam ediyor. Her seferinde “Belki bu sefer olur” diye gittiğim süper kahraman filmlerinden hep üzgün ayrılıyorum. Fakat Allah kahretsin ki içimdeki ümit bir türlü tam anlamıyla tükenmiyor. Her yeni gelen süper kahraman film fragmanında yine kendimi eğlenirken buluyorum. Dün akşam yayınlanan Ant-Man and The Wasp: Quantumania fragmanı da bende yine aynı etkiyi yarattı ve heyecanlandırmayı başardı. O zaman önce fragmanı izleyelim sonra da fragman üzerinden sohbet edelim.

End Game’in ardından Marvel Cinematic Universe kabuk değiştirmeye başladı ve bu süreçten, izleyiciler olarak hiç memnun değiliz. Fakat her geçen gün daha fazla süper kahraman markasını bünyesine katan Marvel, gelecek için bir sürü heyecan verici açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalardan en büyüğü, geçtiğimiz aylarda Marvel’ın beşinci ve altıncı fazı için yaptığı duyurulardı. Tabii bu duyurular arasında da Avengers: The Kang Dynasty ile Avengers: Secret Wars diğerlerinden çok daha fazla ilgi çekiyordu. Ant-Man and The Wasp: Quantumania filmi de tam olarak bu yapıma giden yolda oldukça önemli bir rol oynayacak gibi gözüküyor.

Artık büyüyüp kocaman bir kadın olan Scott Lang’in biricik kızı Cassie Lang’in yaptığı bir cihaz yüzünden kuantum evrenine hapsolan kahramanlarımız, hem daha önce bu evrende yıllarca yaşayan Janet Van Dyne’ın neler yaşadığını öğrenmemizi sağlayacak hem de bizi, Thanos’dan sonra Marvel evreninin en önemli kötü kahramanı olan Kang ile daha yakından tanıştıracak. Her ne kadar Kang’ı, Loki ilk defa Loki dizisinde görsek de Marvel evreni için önemli olan “asıl” Kang’ı bu filmde izleyeceğiz gibi.

Filmin geçtiği yer olan kuantum evrenini şimdiden çok sevdim diyebilirim. İlk Ant-Man filminden beri izlemekten büyük bir keyif aldığım ve keşfetmek için can attığım kuantum evrenini, bu filmle birlikte daha detaylı bir şekilde izleyeceğim için çok mutluyum. Görsel efektler konusunda da bu sefer bizi üzmezlerse muhteşem bir eğlence bizi bekliyor demektir.

Benim için Ant-Man and The Wasp: Quantumania filminden gelen ilk fragman gayet başarılıydı. 17 Şubat 2023’de vizyona girecek film için siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz:

Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.