Marvel’ın “parayı kırdık neden deneyselleşmeyelim ki?” projesi Ant-Man’e, Variety dergisinin haberine göre yeni bir oyuncu katıldı: Evangeline Lilly. Henüz hiçbir şey kesin değil, Variety bile haberi “stüdyoyla görüşmelerde” diye verdi. Zaten şu noktada Hollywood’da bir film için Marvel Studios’la bir veya öteki şekilde görüşmeyen tek bir oyuncu, yapımcı, yönetmen veya senarist kaldıysa gerçekten şaşırırız.

Ant-Man

Fakat, beri yandan, Paul Rudd için de bolca şaşırıyorduk, sonra Michael Douglas da işin tuzu biberi oldu. Dürüst olmak gerekirse Ant-Man en heyecan verici Marvel işlerinden biri ve öyle kalmasını istiyorum. Shaun of the Dead / Hot Fuzz / The World’s End üçlemesi, Scott Pilgrim’in muazzam uyarlaması ve Spielberg’in Tenten’e saygı duruşu niteliğindeki filminin arkasındaki Edgar Wright filmin yönetmeni ve senaryoyu ebedi dostu Joe Cornish ile birlikte yazıyorlar. Evangeline Lilly bu denklemde Tanrı parçacığı mıdır bilemem, ama gerçekten şu noktada güvenimi Edgar Wright’a teslim etmiş durumdayım onu söyleyebilirim. Film 17 Temmuz’da vizyoan girecek. Yani seneye bu zamanlar bu güven haklı mıymış, haksız mıymış görürüz muhtemelen.

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.