Geek dünyasındaki en tatlı minnoşluklardan biri şüphesiz Maisie Williams ve Sophie Turner’ın kankalıkları. Game of Thrones’un setinde, ikisi de çocuk yaştayken tanışan İngiliz aktrisler, birbirleriyle anlaşamayan iki kardeşi oynadıkları günlerden beridir sıkı bir panpalık yürütüyorlar. Gerçekten, normal birer ergen kız gibi birbirlerinin sosyal medyalarında ilan-ı aşk etmeceler, beraber gece kaynatmacalarına çıkıp Instagram’a hazırlanma koymacalar, “Meyzicim çok güzel çıkmışsın cnm <3” yorumları…

E doğal olarak şimdi geek evreninin bir başka köşesinde de birleşecekler. Henüz %100 değil, ama herhalde Geekyapar bünyesinde yaptığımız %100 olmayan haberlerin en %100 olanı. Mantıklı gelmediyse, şöyle açıklayalım: Maisie Williams’ın yeni X-Men filminde oynayacağına dair resmi bir açıklama yok, ama filmin yönetmeni bir konsept çizimi paylaşıp, Maisie Williams’ı menşorladı. Gerçekten böyle vuku buldu olaylar. İnanmıyorsanız diye tweet’i direkt gömüyoruz.

https://twitter.com/JoshBooneMovies/status/830635168738127872

Şöyle: Fox’un bir süre önce start verip, Deadpool’un mega-başarısı ile birlikte iyice feyz alarak köklediği X-Men yan filmleri sanayisi gelişiyor. Bu sanayinin filmlerinden biri de New Mutants. Filmin yönetmeni de Josh Boone. Filmde Wolfsbane karakterinin olması, bu karakteri de Maisie Williams’ın oynaması bekleniyordu. Kimse henüz doğrulamamıştı. Boone biraz baklayı ağzından kaçırmış gibi oldu. Henüz hâlâ resmi bir açıklama yok, ama bu kadar da bariz bir gayriresmi doğrulama olamaz, değil mi?

Hayır çünkü çok mantıklı da. Wolfsbane kurtadama dönüşebilen bir mutant. X-Men’in başına gelmiş pek çok iyi şey gibi o da bir Chris Claremont eseri. Yaş olarak Maisie Williams’a yakın. İskoç, ki Maisie Williams da zannediyoruz zorlarsa bir İskoç aksanı çıkartır, çok dara düşerse de Peter Capaldi abisini arayıp birkaç ders alır. E mizaç falan da Arya’msı bir karakter zaten… Cuk oturdu diyoruz. Siz ne diyorsunuz?

Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.