Malumunuz, bizim ekmek teknemizi döndüren, Hollywood’un süper kahramanlarla ilgili dedikoduları söz konusu oldu mu bir numaralı adamı olan Umberto “El Mayimbe” Gonzalez, kendi münhasır haberleriyle şahlandırdığı Latino Review’dan ayrılıp, Heroic Hollywood adlı bir site kurdu kendine geçenlerde. El Mayimbe, bu siteye beraberinde yine en son dedikoduları, en çılgın haberleri de getirdi elbette. Sağ olsun, sayesinde habersiz kalmıyoruz, biz de eve ekmek götürebiliyoruz. Teşekkürler El Mayimbe!

maxresdefault

Peki bugün ne amaçla toplandık? Spider-Man casting haberleri için elbette! Yeni Örümcek Adam’ın kim olacağı konusu, bir süredir baya çalkantılı bir mesele. Çok saçma sapan insanların adı ortaya atıldıktan sonra, en son bir ara Hugo ile kalpleri çalıp, Ender’s Game ile “ben büyüdüm” diye bağıran Asa Butterfield’ın adı ön plana çıkmıştı. Sonra ne hikmetse, Marvel ve Sony’nin beş farklı oyuncuyu daha kadroya aldığını duyduk. Meğerse, bunun bir manası varmış.

El Mayimbe’nin haberine göre, Asa Butterfield artık Spider-Man olma yarışının içerisinde değil. Sony ve Marvel, kısa listeyi geçen sefer verdiğimiz haberden ikiye indirmiş: Tom Holland ve Charlie Plummer. Karar verilememesinin sebebi ise, filmi anlaşmaları gereği ortak üretecek olan Sony ve Marvel’ın fikir ayrılığı. Sony Tom Holland’ı isterken, Marvel daha ziyade Charlie Plummer’a kıymet veriyormuş.  Matthew Lintz’in ismi de hâlâ çizilmemiş, ama onun ihtimali daha düşük. Valla ne yalan söyleyeyim, ben de daha ziyade Sony’nin haklı olduğu kanaatindeyim. Bence de Holland daha iyi bir tercih.

Arrivals+Pre+BAFTA+Party+sgu3IKYLLMXx

Peki Butterfield niye çıktı yarıştan? Heroic Hollywood’un haberine göre, sebep çok acıklı. Butterfield, yarışta bir numarayken, Reddit’e gidip kendisi ve Spider-Man haberleriyle ilgili yorumlara cevap verdiği için bir hayli tepki görmüş, ve bu yüzden olası bir anlaşma direkt iptal edilmiş. Yani, ne diyeyim? Sosyal medya başa bela hakikaten bazen… Butterfield’a üzüldük ama, hayat devam ediyor, elimizde de üç aday var. Sizin favoriniz kim?

 

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

11 Yorum

 1. logan yada dylan dışındakiler beş para etmez spider man karakterinin lise dönemini gösterecğeiz diye hiç edecek marvel ve marvelin en büyük hatalarından birisi olacak avengers age of ultron zaten süresi ve herşeyin hemen gelişip bitmesi ultronun öfkesinin tam olarak vermemesi insan katletmemesi ile zaten fiyaskoydu punisher rolünü verdikelri adam tom hardyden sorn fiyasko marvel iyi yolda gitmiyor civil warda nick fury nin olmamasıda büyük bir fiyasko marvelciyim ama iyi gitmiyor bu sıralar

 2. Engin Karakullukçu Cevap ver

  Tom Holland biraz daha ağır basıyor ancak Marvel’ın önünde 4-5 senelik bir süreç var, o süreçte Spidey büyüyecek Infinity Wars’da kilit bi isim bile olabilecek potansiyele gelecek falan o yüzden Plummer da düşünülebilir. Zaten tip olarak Hollywood’un baby facelerine aday olur ilerde. Gerçi Civil War gibi ciddi bir işe odaklı bakınca Holland olacakmış gibi geliyor. He bana kalsa ikisinide istemem de yapacak birşey yok işte…

 3. Too old… 3 yaşında aday yok muydu? Bunlar olmamış. Ya arkadaş, biz geek olarak büyüdük. 29 yaşımdayım hala farklı farklı sorunlarım var. benimle benzer sorunlar yaşayan olgun bir spidey daha iyi olmaz mıydı?

 4. Bir türlü örümceğin lise sonrası yetişkinlik mevzularını göremedik ve görmeye de daha var gibi duruyor. Yine de sadece bu iki isim arasından Tom Holland çok daha iyi.

  Andrew :((

 5. Batuhan Kaymaz Cevap ver

  Biz lise hayatından başlayacak sanıyorduk Peter Parkerin sanırım marvel ”ANAOKULU” hayatından başlıyacak şu adaylara bak rezalet…

 6. Allah belanı versin Sony ne bu bebe oynatma ısrarı anlamıyorum ya kendi serilerini berbat ettiğin yetmedi şimdi de marvelın çıkardığı spider serisini rezil etmeye çalışıyor adamlar

 7. Spider-Man Tas gibi bir örnek dururken maceralara dalmak anlaşılmaz.

  Bir insan esprili olurken aynı zamanda olgun ve lider de olabilir. Spider-Man Tas tam bunu gösteriyordu. Bu kadar başarılı bir örnek varken çoluk çocukla vakit geçirmek yazık.

 8. Neden ? Yani ne bileyim Asa aralarında ki en iyi adaydı , vasatlanacak diye korkuyorum ama bakacak olursak Tom Holland en iyi aday

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.