4. Steve Rogers

Steve Rogers

Ölme İhtimali: %80.
Neden?: Çok konuştuk bunun üzerine. Hızlıca sebepleri tek tek sıralayalım. Birincisi, Steve Rogers’ı oynayan Chris Evans’ın kontratı Avengers: Infinity War ile birlikte sonlanıyor. Yeni bir kontrat görüşmesi de yapılmadı. Durum buyken, Winter Soldier / Bucky Barnes’ı oynayan Sebastian Stan’in daha 7 filmlik bir kontratı var. Üstüne üstlük geçen Captain America filminde Cap’in ölümüyle ilgili tüm aktörler (Winter Soldier, Crossbones, Sharon Carter) yerli yerine geçmemiş gibi bir de Marvel üçüncü Captain America filminin adını sonunda Cap’in öldüğü Civil War olarak açıkladı. Bizce %80’i az bile veriyoruz.

 

5. Thor

Thor

Ölme İhtimali: %50.
Neden?: Thor, bir Hawkeye kadar olmasa da, Marvel’ın kendi filmlerini verdiği kahramanlar arasında şüphesiz en zayıfı. Avengers sonrası bile 500 milyon barajını zor geçti Thor: The Dark World. O yüzden zaten biz şahsen bir Thor 4 beklemiyorduk. Sonra Kevin Feige çıktı, üçüncü Thor filminin adının Ragnarok olacağını söyledi, iyice iptal olduk. Ragnarok Nors mitolojisinde Tanrıların ölümünü işaretleyen bir kıyamet. Chris Hemsworth’ün kontratı Avengers 3’ü de kapsadığından kendisi burada Hakk’ın rahmetine kavuşmaz, ama bizce o filmden sonra da çok uzun yürümeyecektir…

 

6. Tony Stark

Tony Stark

Ölme İhtimali: %60.
Neden?: Robert Downey Jr Marvel’ın temel taşı. Buna hiçbir şüphe yok. Ama artık yaşı geldi geçiyor. Ve bir noktada, Tony Stark’a dayanmamayı öğrenmek zorunda Marvel evreni. Yara bandını yavaş yavaş çekme yoluna da gidebilirler, bir anda koparıp sonuçlarıyla katlanma da. Bana soracak olursanız, resmi tahminimdir: Avengers 3’ün sonunda Tony Stark’a elveda diyeceğiz. Zira an itibariyle RDJ’in kontratı Civil War ve Infinity War’dan ibaret. Tony Stark’ın Avengers 3 sonunda ölümü, MCU’nun bombası olur. Bir sonraki faza da, bambaşka girerler…

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

5 Yorum

 1. Kayhancan Yildiz Cevap ver

  Ulliminati geliyorsa iron man lazım bence robert ayrılsada yeni iron man şart

 2. Mehmet Alperen Ülgey Cevap ver

  TONY YOK STEVE YOK THOR YOK.EE AMK AVENGERSI YAPAN NE?? BUNLAR OLMAZSA AVENGERS MI KALIR

  • TC Ugur Kaplan Cevap ver

   Avengers bu yüzden yeni kahramanların fimlerini yapıyor, İnhumans, Black Panther, Doctor Strange gibi. Bunlar ölenlerin yerini alacak.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.