Marvel Cinematic Universe’ün ikinci fazını kapatacak Avengers: Age of Ultron’ın çekimleri Johannesburg, Güney Afrika’da başladı bildiğiniz gibi. Çekim başlar da sağdan soldan birileri gizli video kayıt almaz mı? Alır tabii. Nathi_artist isimli kullanıcının Instagram’a yüklediği yeni görüntülerin tekinde bir ambulansın patladığını görüyoruz, ötekinde ise Hulk’ın bir büstü kendi etrafında döndürülüyor. Anladığımız? Hulk Johannesburg’da fırtına koparıyor.

Kimilerine göre Johannesburg’da çekilen sahneler Wakanda’yı temsil edecekler. Eğer öyle bir durum varsa, Black Panther’in gözükmemesi ayıp olur, ama öyle bir durum yoksa da Afrika’da sahne çekip ismine Wakanda dememek ayıp. Şimdilik tek kesin olarak bildiğimiz şey, Hulk’ın orada karmaşa yarattığı. Daha bu filmin açılış sahnesi mi, değil mi, onu dahi bilmiyoruz.

Daha fazla bilgi çıkarabilecekseniz hodri meydan! Görüntüler aşağıda. Ne diyorsunuz?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.