Güncelleme: Biz bu satırları yazarken, resmi fragman sızdırılmış! Peki Marvel ne yapmış sızıntıdan sonra? Almış resmen yükleme yapmış! Aşağıdaki satırları nafile bir çaba olarak tekrar okuyabilirsiniz. Orada tam bu haberi görmeden önce yazdığımız “Bir haftaya çıkacak bu fragman” duyurusu vardı. Madem fragman şimdi çıktı, biz lafı hiç uzatmak niyetinde değiliz, buyurun resmi fragman karşınızda!

Bayanlar baylar, koltuklarınıza tutunun. Muhtemelen 2015’in en büyük iki sinema olayından birine ilk bakışımızı çok, çok kısa bir süre sonra yapabileceğiz iç rahatlığıyla. Gelmiş geçmiş en çok hasılat yapan üçüncü filmin devamından söz ediyorum. Toplam gişe başarısına bakıldığında en yakın rakibini bile katlayan bir serinin son filminden söz ediyorum. Üç senedir beklediğimiz bir filmden söz ediyorum. Sevgili geekyaparlar, ben Avengers: Age of Ultron’dan söz ediyorum.

Comic-Con 2014’te panel yaptılar, ilk konsept çizimleri, ilginç detayları öğrendik. Dünyanın dört bir yanında gerçekleşen çekimler sırasında bir ton figürandan, çevrede yaşayan şahıslardan ve bilumum güvenlik sızıntısından görseller paylaşıldı, merakımızı tatmin ettik. Dedikodu kazanları kaynadı, filmin konusuyla ilgili ufak detayları paylaştık sizlerle. Artık yavaş yavaş fuzuli bilgilerin, kulaktan kulağa aktarılan duyumların sonuna geliyoruz. Zira Avengers: Age of Ultron’ın ilk fragmanı bundan bir hafta sonra bizlerle birlikte olacak. Kesin bilgi, şakası yok!

The_Avengers_Age_of_Ultron_42150

Marvel resmen açıkladı, 1 Mayıs 2015’te vizyona girecek olan Avengers: Age of Ultron’un ilk fragmanı Agents of S.H.I.E.L.D.’ın gelecek haftaki bölümü sırasında yayınlanacak. Çok akıllıca değil mi? Agents of S.H.I.E.L.D.’ın geçen sezondan beri yukarıya doğru yükselen bir ivmesi olmasına rağmen reytinglerinin ilk başlardaki kadar yüksek olmadığı herkesin malumu. Samuel L. Jackson’lar, Jaime Alexander’lar geldi fayda etmedi. E ne yapacaksınız peki? Marvel Cinematic Universe’in en beklenen filminin fragmanını dayayayacaksınız tabii.

Agents of S.H.I.E.L.D.’ın bölümleri Salı günleri yayınlanıyorlar. Çarşamba sabahı kalktığımızda muhtemelen fragmanın illegal kopyaları internetin dört bir bucağına yayılmış olur. Bizim tahminimiz bundan kısa bir süre sonra Marvel kendi YouTube kanalına koyacaktır fragmanı. Elimizdeki şey bir teaser fragman olacak, yani süresi muhtemelen kısa olacaktır. Fakat Hulkbuster zırhı ve Ultron’ın gözükeceğini biliyoruz, yani yine de bizi tatmin edeceğini düşünüyoruz. Asıl fragman muhtemelen gelecek kış gibi sinemalarda dönmeye başlar. Ondan sonra da ver elini 2015 Mayıs’ı, ver elini Ultron!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

7 Yorum

  1. Sevgili J.H. biraz geç kalmışsın fragman sızdı bence kaldırılmadan izle yorumlarını merak ediyorum

  2. güzel fragman, daha karanlık bir avengers. bu karanlık olayı da dark knighttan sonra çıktı ama yapı itibariyle en karanlık kahraman batman olduğu için onda efsanevi olurken diğerlerinde bazen kötü duruyor.
    ama hulk, ironman in hulkbuster ını paramparça etmedikçe tatmin olamayız 🙂

  3. Berkcan Zülfikar Cevap ver

    Bunun üzerine Marvel’ın bir twitter açıklaması var: Damnit Hydra…

  4. Görünüşe göre Ultron bir Stark hatası. Kırık Captain America kalkanı, Tony ‘nin yakasına yapışan Thor, krizde bir Bruce Banner. Karanlık olmayacak da ne olacak? Bir yoruma yakışmayacak uzunlukta söylemek istediklerim var. Ama heyecanımı içimde tutup 1 Mayıs için gün saymaya devam edeceğim.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.