Yeni internet çağının bize bahşettiği “samimi ünlüler” kategorisini seviyorum. Buna daha önce de değinmiştik; yaptıkları ve yetenekleri kadar aynı zamanda herkesin erişebilir olduğu bir dünyada ünlülerin kişilikleriyle de bir yerlere gelmesini seviyoruz. Yeni kurallar Woody Allen, Mel Gibson, Roman Polanski gibilerini daha yükselmeden eliyor ve bize Jennifer Lawrence, Tom Hiddleston gibilerini bırakıyor. Onlar ortaya koydukları emek ve meziyetle bir öne çıkıyorlarsa, samimiyetleriyle on kat daha fazla arttırıyorlar bunu.

Benedict Cumberbatch de bu kategorinin önde gidenlerinden biri. Şimdiden Oscar dedikoduları yaratmaya başlamış The Imitation Game’in promosyonu için MTV’ye verdiği röportaj da bunun en güzel kanıtlarından biri. Sherlock ile hayatımıza giren, The Hobbit filmleriyle de kabiliyetini pekiştiren Cumberbatch, şüphesiz bu röportajın sonunda yaptığı taklitleri gibi şeylerle gönlümüzde tahtını kurdu. Yalan olmasın, bu hafta seyredip seyredebileceğiniz en eğlenceli videolardan biri bu.

Alan Rickman’dan Michael Caine’e, Sean Connery’den Tom Hiddleston’a 11 ünlünün taklidini başarıyla yapan (biri çok başarılı olmasa da, komikliğinden affediyoruz) Cumberbatch’i hakikaten takdir etmemek elde değil. Özellikle Owen Wilson ve Alan Rickman taklitlerine öldük, bittik resmen. Videoyu izleyin, yorumlara da favorinizi bırakın. Hangi taklit olmuş? Hangisi olmamış? Bekliyoruz yorumları!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

2 Yorum

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.