Eğer bu satırları okuyorsanız, ve arkadaş ortamındaysanız, şu aşağıdaki stand-up gösterilerinden derlediğimiz videoları izlemeyin. Öncelikle, bir kere zaten arkadaş ortamında ne işiniz var? Evliyseniz ya kocanızın yanındasınızdır, ya da evde kocanızı bekliyorsunuzdur; en kötü de kocanız arkadaşlarıyla iffetlenirken çay demliyorsunuzdur; ne arkadaş ortamı? İkincisi, olur da kötü yola düşmüş ve bir arkadaşınızla oturuyorsanız, bu videoları da açarsanız, gülebilirsiniz. Kahkaha da atabilirsiniz. Çünkü bunlar komik videolar.

Ama bence hatırlatmakta fayda var. Eğer bir kadınsanız, siz erkeklerin nesnesisinizdir. Örneğin seks sizin de yapmak isteyeceğiniz, keyif alabileceğiniz bir şey olamaz. Seks erkeklerin size yaptığı bir şeydir. Hatta altını çizelim ki yanlış anlaşılma kalmasın, seks erkeklerin bir ödül olarak sizden aldığı bir şeydir. Eğer o ödülü herkese açık bir hâle getirirseniz, bir anlamı kalmaz sonuçta değil mi? Siz bir erkeği arzulayamazsınız. Böyle bir duygu belirtemezsiniz. Sizin yeriniz çaydanlığın başıdır.

Bir de bir şey diyeceğim, lütfen şu yazıyı telefonunuzdan okumayın. Gidin, çıktısını alın, kimseye mavi boncuk dağıtmadan dönün ve komşularınızı çağırıp salonda yüksek sesle birbirinize okuyun. Allah Allah manyak mısınız?

Buyurun efendim. Normalde olsa “izlemeniz gereken 8 komik stand-up gösterisi” başlığıyla koyacağımız, laf ile gediğini ayırt edemeyen insanlar tarafından yönetildiğimiz için ise böyle bir başlıkta sunduğumuz 8 temsili video. İyi seyirler.

 

Louis C.K.. – “Of Course, But Maybe” – Oh My God

 

Craig Ferguson – “Shark Week” –  I’m Here to Help

 

Patton Oswalt – “Gay Marriage and Green Lantern Rings” – Finest Hour

 

Chris Rock – “Smack Her With A Dick” – Never Scared

http://www.youtube.com/watch?v=UsVbCBBJZRM

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.