8. Captain Marvel – 6 Temmuz 2018

Captain-Marvel-Logo-official-550x220

Evimde sevinç çığlıkları atıyorum sevgili geekyaparlar, gerçekten. En sevdiğim süper kahramanlardan biri film olacak en sonunda. Acayip mesut bir şekilde Marvel’a şu tehdidi savurmak istiyorum: Eğer başrolde Emily Blunt olmazsa KAN ÇIKAR.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

23 Yorum

 1. ”Eğer başrolde Emily Blunt olmazsa KAN ÇIKAR.” Dur düzelteyim: Eğer başrolde Yvonne Strahovski olmazsa KAN ÇIKAR.

 2. FOX SONY DC Artık Marvel’in yanında duramaz bile eyer cidden bu filmleri çekerlerse

  • DC ile Fox/Sony bir değil. DC basbaya da karşısında durur ilk defa bu kadar net bir şekilde rakip olabildiler Marvel evrenine.

  • aslında fox x-men ile bok ettin bayan (bkz: sarı mersedes) konumundalar. ki kendileri de fark etti olayı ve evrene reset attılar. karakter zenginliği açısından bence yarışır ama bi butunluk yok filmlerinde bi olay oluyo bitiyo hoop başka bi olay vs vs. Sony ye gelince MCU nun koskoca evren ile yaptığını adamlar tek şehir ile yapmaya çalışıyor. başarılı olabilir. ama gönul ister ki anlaşmaya varsınlar ama imkansız. benim görüşüm 2020 de bıraksınlar avengers ölsun yeni avengers çıkarsınlar alternatif versiyonlarına yonelsinler karakterlerin bi 15 yıl ole devam etse enbaştan başlarlar sonsuz dongu (diğer şirketlerin fim haklarıda sonsuza kadar onlarda kalmaz alıversinler bi zahmet :D)

 3. git gide daha çok nefret ediyorum bu marvel’dan! hayranlar fln umurlarında değil x men in filminden para kazanamıyoz mu boşver en bilinen karakterini öldürelim x men i git gide azaltalım..

 4. MCU dan once ne yapiyorduk biz acaba?? Cizgi romanlari okuma firsatim olmasa da bir Geekyapar bir MCU sagolsunlar donattilar beni en yakin age of ultron var ben onu bekleyemem derken neler geliyoooor. Aman tanrim didim :)))

 5. Abdulkerim Eser Cevap ver

  Avengers: Infinity War’ın logosu Star Wars logosunu çok pis andırmıyor mu? Yoksa ben mi çok paranoyağım!

 6. DC amiral gemisi JL yi ancak 2016da vizyona sokacakken, Yaşlı Batman
  Affleck filmi için 2019’u beklerken o köprünün altından daha çok su
  akar.

 7. Berkcan Zülfikar Cevap ver

  Maddelerle yorumlarım (spoiler içerebilir);

  1) Daha önceki yorumumda sırf Steve’nin ölümü için büyük bir olayın kullanılmaması gerektiğini söylemiştim. Şimdi etrafta dolaşan spekülasyonlar, ve Black Panther’in debut’u ile söyleyebilirim ki; aslında bu film Civil War’ı tamamen kapsamak yerine bir başlangıç olusturacaktır çünkü CW için hala erken. Burdan yola çıkarsak; Avengers filminin ikiye bölünmesiyle bu konu İnfinity War ile beraber işlenmesi mantıklı ve mümkündür.

  2)Doctor Strange filminin diğer filmlerden daha iyi olacağı düşüncesindeyim, özellikle diğer temaların başarılıyla evrene yedirildiğini gördükten sonra. Ancak başrol için Benedict’den başka yere baksınlar. Oyunculuğu hakkında bir yorum değil bu elbette, ama diğer yorumumda dediğim gibi; Marvel oyuncu-karakter benzerliğine çok önem veriyor görüldüğü üzere (yeni F4 hariç tabi) ve Benedict gerçekten de oturmuyor, oturamıyor…

  3)GotG 2 ile ilgili söyleyebileceğim tek şey; artık Adam Warlock ve Nova girsin filme başka bir şey istemem. Zaten filmin konusu ile ilgili bir fikrim de yok.

  4)Evet artık şöyle adam akıllı bir Rangarök izlemenin vakti gelmişti. Ancak buradaki esas problem; gerçek Rangarök (çizgiromanda farklı mı işleniyor bilmiyorum) aynı zamanda Odin, Loki ve Thor’un sonu ve Marvel bunu yapar mı emin değilim. Eğer ki yaparsa o zaman CW daha bir gerçekçi olur ki hepimizin CW’den beklentisi bu değil mi?

  5)Bu sanki ‘baktık panterimiz degörünmesi gerek, ona da bir şeyler çıkaralım bari’ gibi göründü bana. Tabi MCU nun böyle karakterlere de ihtiyaç duyduğunun da bilincindeyim. Eh ne diyeyim, hayırlısı…

  6-7)Geldik asıl filme… Böyle dedim çünkü yukarıda yazdığım yourumların dal olduğunu farzedersek, bu film gövdeyi oluşturacaktır. Esasen bir konuyu iki film yaparsanız, anlatacağınız artık her neyse ya uzundur, ya da bölmek istemiyorsunuzdur. Eh, bana göre İnfinity War da öyle ikiye bölünecek kadar teferruatlı gelmedi. Muhtemelen boşluğu CW hayli hayli doldurur.

  8)Captain Marvel ile ilgili de pek fazla söze gerek yok, thumbs up!!! Ha bu arada Emily Blunt başrolde olmazla Marvel ofisini basıyoruz…

  9)Çoğu insanın düşündüğünün aksine, bence Inhumans sadece yeni bir X-Men oluşumu gibi durmayacaktır. Hele ki Avenger:Infinity War Part II den önce çıkacağını ele alırsak, CW’deki Spider-Man, Wolverine, F4 ve X-Men’in genelinin yerini dolduracaktır. Bu yüzden Avenger:Infinity War Part II’nin başarısının çoğunluğu da Inhumans’tan gelecektir. Marvel bu filme fazlaca önem verirse, biraz ağır olabilir ama DC’ye karşı ağır bir galibiyet alır diye düşünüyorum

  Okuduğunuz iiçin teşekkür ederim, yanlışım felan varsa belirtin lütfen…

  • Portakal Seven Panda Cevap ver

   Benedict’i bence Doktor Strange formuna sokarlar hem şuan %100 o olacak diye bişey duymadım.

   • Hacer Albayrak Cevap ver

    Benedict Kamburbeş son zamanlarda olduğundan farklı tek bi karaktere bürünebildi onda da ejderhaydı akdlfkj. Çizgisinin dışına ilk defa Dr. Strange için çıkacak birini görmek isteriz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.