Avengers’daki sosis festivalini bölen tek unsur Black Widow‘un kendi başına bir film olabilme ihtimali, öyle gözüküyor ki bir hayli fazla. Bu bir iddia falan değil, direk Marvel’ın Cinematic Universe’den sorumlu müdürü (yok aslında böyle bir titr) Kevin Feige’in ağzından geliyor.

scarlett-johansson-black-widow

Fragmanlardan anladığımız kadarıyla Scarlett Johansson‘un oynadığı Black Widow zaten Captain America: The Winter Soldier’da büyük bir yer kaplıyor. Iron Man’de, Avengers’ta kapladığından çok daha büyük bir yer. Feige’e göre Avengers: Age of Ultron‘da daha da büyük bir yer kaplayacak. Şöyle diyor senyor Feige:

“Yeni Avengers filmini Mart’ın sonunda çekmeye başlayacağız. O filmde Widow’un rolü çok büyük. Onun geçmişi hakkında, nereden geldiği hakkında ve o filmde olduğu kişiye nasıl dönüştüğü hakkında çok daha fazla şey öğreneceğiz.”

Yetiniyor mu? Hayır. Kevin’ciğimiz cümlelerini şöyle sürdürüyor:

“Bunu Black Widow’a özel bir filmde daha derinlemesine keşfetme fikri çok harika duruyor. Bunun üzerinde çalışmalarımız da mevcut.”

Dürüst olmak gerekirse Black Widow Iron Man 2 ve The Avengers‘da fazlasıyla iki boyutlu bir karakter gibiydi. Captain America: The Winter Soldier‘da bu durumun değişeceği bize defalarca söylendi, hatta yanılmıyorsam tam kullanılan cümle, “Cap de, Widow da o filmin sonunda başında oldukları gibi olmayacaklar” idi.

black_widow_scarlett_johannsson_avengers_movie_hd_wallpaper-wide

 

Buna bizi inandırırlarsa, Avengers: Age of Ultron‘da da üzerine cilayı çakarlarsa Black Widow filminin oluru var. Öteki şekilde bize sorarsanız Marvel’ın ekrana taşıması daha acilen gerekli olan bir sürü kadın süper kahraman mevcut. Mesela Ms. Marvel ve Rescue

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.