Deadline’ın haber geçtiği, bizim Slashfilm’de gördüğümüz, henüz Warner Bros’un ise resmi olarak doğrulamadığı bir oyuncu seçimi haberiyle karşınızdayız. Mevzubahis filmimiz Batman v. Superman: Dawn of Justice. Zack Snyder’ın yöneteceği ve 6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek Batman v. Superman: Dawn of Justice’in iki sene sonrasında çekilecek Justice League filmine ön ayak olma göreviyle vizyona gireceğini biliyoruz. Bu yüzden şu ana kadar pek çok süper kahramanın filmde irili ufaklı rollere sahip olacağı açıklandı.

Filme ismini veren Superman (Henry Cavill) ve Batman (Ben Affleck) dışında Gal Gadot Wonder Woman’ı, Ray Fisher Cyborg’u, Jason Momoa ise Aquaman’i canlandıracak. Şimdi de kadroya bir isim daha eklendi: Scoot McNairy. Operasyon: Argo filminde Joe Stafford’ı oynayan, Non-Stop’ta Tm Bowen rolüyle bu sene karşımıza çıkan, ondan önce de Bones dizisini izleyenlerin Noel Liftin rolünden hatırlayacağı Scoot McNairy’nin Batman v. Superman’de oynayacağı rol ise henüz belli değil. Fakat bizim yine de teorilerimiz var.

content_1

Bizce McNairy Green Lantern rolünü canlandıracak. Warner Bros’dan sızdırıldığı iddia edilen film planlamasına göre DC’nin sahibi film şirketi ileride bir Green Lantern / Flash filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu bizim de kafamıza yatmıştı, bunu da o haber içerisinde de söylemiştik. Bizce Snyder ve Warner Bros, bu ikilinin galasını da aynı Aquaman, Cyborg ve Wonder Woman gibi ucundan kıyısından Batman v. Superman’de yapmak isteyecektir. Bu yüzden hem Lantern’ı, hem de Flash’i göreceğimizi düşünüyoruz. Bizce zaten filmde Lois Lane, Martha Kent, Perry White ve Alfred dışında pek “süper” olmayan yardımcı karakter olmayacak.

Bu bağlamda McNairy’yi fiziğiyle, tipiyle Green Lantern’a çok yakıştırdık. Tabii McNairy gerçekten de çok fazla yöne sahip bir aktör, sağı solu belli olmaz; karşımıza Nightwing, Flash gibi diğer kahramanlarla da çıkabilir, olası bir kötü adam rolüyle de. Şimdilik bekleyip görmekten başka yapacak bir şey yok. Ama genel olarak bir uyarıyı da yapmak zorunda hissediyoruz kendimizi, McNairy çok yetenekli bir aktör; ama film de biraz şişmeye başladı. Çok, çok fazla şeyi aynı anda açıklamaya çalışacak ve biraz kendi ağırlığı altında ezilecek diye korkuyoruz. Sizce kuruntu mu yapıyoruz? Sizin fikriniz nedir? Aşağıya yazın!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.