Önce Johnny Storm, sonra da Captain America‘yı oynayarak iki süperkahramanı birden oynamış nadir aktörler arasına giren Chris Evans, Marvel ile olan derin kontratı bitince, oyunculuğa bir ara verecek. En azından kendisinin şimdiki kafasıyla İngiliz dergi Glamour‘a verdiği röpörtajda söylediği şey bu. Evans sinema endüstrisinden ayrılma niyetinde ise kesinlikle değil. Fakat anladığımız kadarıyla oyuncu olarak sahip olduğu kontrolün azlığından sıkılmış.  Bu yüzden de şu an post-prodüksiyonda olan 1:30 Train ile girizgahını yaptığı yönetmenliğe devam etmek istiyor. Tam dedikleri şöyle:

chris-evans-2013-vanity-fair-oscar-party-01

“Oyunculukta büyük bir bulmacanın tek bir parçasısınız. Bir hediye almaya yardımcı olduğunuzu düşünün ama hediyenin ne olduğunu bilmiyorsunuz, o yüzden de gelip filmi izliyorsunuz. Bazen iyi oluyor, bazen ise trajik. Yönetmenlik sürecinde ise her kararda payınız var.”

Evans’ın bu kadar fazla blockbuster çevirdikten sonra böyle hissetmesi sanıyoruz ki dünyanın en normal şeyi. Bakalım Cap yönetmenlikte başarılı olacak mı?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.