indir
Sons of Anarchy ile yıldızı parlayan fakat Guillermo del Toro’nun Pacific Rim’i ile şaha kalkan Charlie Hunnam, Warner Bros. ile 6 filmlik bir anlaşma imzalamak üzere.

Zaten halihazırda Pacific Rim 2’de de oynayacak Hunnam, Warner’ın bu yeni filminde Kral Arthur’u canlandıracak. Kral Arthur’un hikayesini anlatacak bu 6 filmlik serinin yönetmeni ise Guy Ritchie, hatta Hunnam, Ritche’nin ilk seçimlerinden birisi olarak gündeme gelmiş.

Fakat hepsi bu kadar değil, Avengers: Age of Ultron ile daha çok gündeme gelen Elizabeth Olsen, filmin başrolünü Hunnam ile paylaşacak gibi görünüyor. Elizabeth Olsen, büyük ihtimalle Guinevere karakterini oynayacak.

Ve son olarak, bazı söylentilere göre Pacific Rim’de Hunnam ile rol alan Idris Elba’da Merlin karakterini canlandıracak. Filmin adı yine aynı söylentilere göre “Knights of The Roundtable: King Arthur” olacak.

Film ile ilgili gelişmeleri çıktıkça sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yazar

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.