Öhöm… Ben burada lafı hiç eveleyip gevelemeyeceğim: Şu iki üç günde, üst üste öyle fazla casting haberi geldi ki, artık ayrı ayrı her birine söyleyeceğimiz lafımız kalmadı. Çok net konuşuyorum. Yok yani. Bazıları zaten dünya ahiret iki satırdan fazla sözü hak etmiyorlar, bazıları da takatimizin düştüğü bir vakte denk geldiler.Ama bir şekilde de sitede bulunsunlar, siz de görün istiyorum. O yüzden, buyurun. Kısa kısa casting haberleri.

 

1. Leslie Bibb, Civil War kadrosunda

01 Leslie Bibb

Yani Civil War kadrosu artık hakikaten halı saha maçına döndü şu an. Onca adamdan sonra, bir de Leslie Bibb’i eklediler. Bibb hatırlayacaksınız ilk filmde Tony’yi “elinde kan var” sorularıyla sıkıştırıp, sonrasında da kendisiyle yatan; ikinci filmde de şöyle bir gözüken gazeteci Christine Everheart’ı canlandırmıştı. Muhtemelen burada da rolü ufak olacaktır.

 

2. Civil War’da Red Hulk?

02 William Hurt

Civil War’dan başlamışken, devam edelim. William Hurt’ün canlandırdığı Thaddeus Ross’un filmde olacağı zaten söylenmişti. Hurt verdiği bir röportajda “bu seferki Ross farklı bir adam” deyince, fırtınalar koptu. Bazı dedikodular “Red Hulk olabilir” diyor. Biz pek pas vermiyoruz. Evet, Ross uzun süre çizgi romanlarda Red Hulk olarak hatırı sayılır bir dönem geçirdi. Ama filmlerde oraya uzanacaklarına pek inanmıyoruz şimdilik.

 

3. Helen Mirren da artık Öfkeli olmaya çok yakın

03 Helen Mirren

69 yaşında hâlâ bir klas ve seksapel abidesi olmayı başaran Helen Mirren, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda “Furious serisinde kötü karakter oynamak isterim” demişti. Serinin demirbaşı Vin Diesel’dan buna cevap geldi: “Manyak mısınız lan tabii ki?”. Elbette Diesel böyle demedi, “Tabii ki kendisini görmeyi isterim. Kim istemez ki? Helen’dan söz ediyoruz. Harika.” İfadelerini kullandı. E çocuklar birbirini sevmiş, beğenmiş, bize bir şey düşmez. Fena da olmaz ha bu arada.

 

4. Fantastik Canavarlar’da Flash etkisi

04 Ezra Miller

Perks of Being a Wallflower’dan sonra ciddi bir çıkış yakalayıp, Flash rolünü kapatan Ezra Miller, canını bir büyük franchise’a daha atmak üzere. Şu ana kadar Eddie Redmayne ve Katherine Waterston’ı kadrosuna katan Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerede Bulunurlar için kendisiyle görüşülüyormuş anladığımız kadarıyla. O olmazsa, Michael Cera da listedeymiş. Hangisi daha iyi gibi, bizim içimiz o konuda çok rahat. Ben kendi payıma konuşayım, harbiden Michael Cera’yı Scott Pilgrim’e rağmen günahım kadar sevemiyorum…

 

 

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.