10593205_850616838295713_3665865700042548901_n
Clive Barker’ın Kan Kitapları’ndan uyarlanan yeni filmi Jacqueline Ess: Her Will And Testament’tan ilk görsel geldi!

Toronto’da düzenlenen Rue Morgue Festival of Fear’da bizlere göz kırpan film, Clive Barker tarafından yazılıyor ve Jovanka Vuckovic tarafından yönetiliyor.

Film, Jacqueline Ess adında diğer insanların vücutlarının şeklini değiştirme gücüne sahip bir kadının hikayesini anlatıyor ve hikayeyi okumuş birisi olarak söyleyebilirim ki bol vahşet, bol metafizik, bol cinsellik bizleri bekliyor.

Filmin ne zaman çıkacağı ile ilgili bir bilgi yok. Tek bildiğimiz şey Jacqueline Ess karakterini Game of Thrones’dan tanıdığımız Lena Headey’nin canlandıracağı.

Projede Headey’nin olması bizleri heyecanlandırırken, senarist koltuğunda Barker’ın olmasıyla şüphelerimiz biraz olsun rahatlıyor. Sonuçta şimdiye kadar çekilen Books of Blood uyarlamaları çok iyi değildi, hatta Barker da bu konuyla ilgili konuşmuştu. Bu sefer Barker yazdığından, Barker’ın da önceden bu konuyla ilgili kaygılarını bildiğimizden bu filmin Barker’ın sinema kariyerinde yepyeni bir ufuk açacağını tahmin ediyoruz.

 

Yazar

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.