the conjuring annabell the doll face glass case

James Wan’ın Insidious’tan sonra çektiği, son zamanların en sağlam korku filmi The Conjuring, bir yan hikaye ile geri dönüyor.

The Conjuring’in devam filminin yanında, ilk filmde gördüğümüz Annabelle isimli oyuncak bebeğin hikayesini anlatacak film, The Conjuring’in görüntü yönetmenliğini  yapan John R.Leonetti tarafından çekilecek.

İlkbahar ile çekimleri başlayacak film, Conjuring’in başında gördüğümüz olayların kaynağına inecek ve çok daha korkutucu olacak. Açıkçası, Insidious ve Conjuring son 5 yılda izlediğim en korkutucu şeylerdi ve Conjuring’de Annabelle’in hikayesine çok fazla değinilmemesine üzülmüştüm, şimdi ise evde bir bayram havası var.

Bu sebeple battaniyelerinizi hazırlayın, bu İlkbahar korkacağız.

 

 

 

 

Yazar

If I ever woke up with a dead hooker in my hotel room, Matt would be the first person I'd call.

1 Yorum

  1. Tesadüfen önerilerde bu eski yazıyı gördüm ve ne ümitlerle beklediğim filmi daha yeni izlemiş olmam üzerine dayanamadım yorum yapmaya geldim!
    The Conjuring benim çok uzun zamandır izlediğim en güzel korkuydu, James Wan bir amipin hayat hikayesini çekip yönetse izlerim, beni hiç yanıltmadı.
    The Conjuring’te, Annabelle’in üzerinde bir film çekileceği çok güzel sinyal eylemişti ama arkadaşım neden James Wan yönetmedi? İddialı kötü bir filmdi; ışıklar kapalı, evde tek başına, battaniye altında bile bir-iki ani sıçratma dışında korkutmayan; neden hala bitmedi diye durmadan saate baktıran ve IMDB’den az önce baktığıma göre 5.5 puanını fazlasıyla hak etmiş bir filmdi.
    Beklentisi olanları üzdü, yıprattı. Teessüf ederim buradan.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.