Hakikaten bir ara gelmeyecek falan sanıyorduk. Özünde Sex and the City’nin erkek versiyonu olan, ama aslen Hollywood’un mutfağını anlatmasıyla kıymetlenen; bir yerde de Mark Wahlberg’in yarı otobiyografik hayat hikayesi olan Entourage biteli tamı tamına 3 sene oldu. O zamandan beri devamlı bir Entourage filminin muhabetti dönüyor, ama genellikle yanında kötü bir haber iliştirilmiş oluyordu. “Entourage filmine bütçe bulunamadı”, “yönetmen vazgeçti”, “film setinin çevresinde köpekler ulumuyor ürktük çekimi durdurduk”, “yapımcılar küstü konuşmuyorlar” gibi garip garip şeyler çıktı filmin önüne engel.

Lakin dizinin hem hayran kitlesi, hem de oyuncuların birbirleriyle olan ahbaplığı bir şekilde film projesini ayakta tuttu ve en sonunda buradayız, karşımızda resmen bir fragman var! Videoyu aşağıya iliştirdik, itinayla izleyebilirsiniz. Fakat biz öncesinde izleyince aklımıza gelen malumu bir ilan etmek istiyoruz: Allasen bu filme ne gerek vardı? Yanlış anlamayın, ben daha fazla Entourage istiyorum. Gerçekten, çok seviyordum diziyi. Ama filme ne gerek vardı ki?

İzlerken samimiyetle söylüyorum, keşke dizinin yeni bir bölümü olsa diye düşündüm. Madem filmi çekilecekti, ne diye bitirdiniz ki diziyi? Zaten alelacele biten bir havası vardı, diziye ne idüğü belirsiz bir yerden Alice Eve sokuşturuldu, hemen Vince ile everildi falan… Keşke diziye devam edeydiniz be? Neyse artık, filmi izleyeceğiz, gerisine önümüzdeki maçlarda bakacağız gibi gözüküyor.

Doug Ellin’in yazıp yönettiği film, 5 Haziran 2015’te çıkacak. Adrian Grenier, Kevin Connolly, Jeremy Piven, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Perrey Reeves, Rex Lee, Scott Caan, Debi Mazar, Constance Zimmer, Emmanuelle Chriqui ve Rhys Coiro dizideki rollerine filmde aynı şekilde devam edecek isimler. Filmde aynı zamanda Billy Bob Thornton, Haley Joel Osment, Kid Cudi, Calvin Harris, Mark Wahlberg, Emily Ratajkowski gibi konuk oyuncuları da görme şansımız olacak.

Fragman şu şekilde. Buyurunuz!

Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.