Black Panther: Wakanda filmi vizyona girdi ve biz de Marvel Cinematic Universe’ün dördüncü fazını bitiren bu filmi büyük bir heyecanla izledik, spoilerlı ve spoilersız olarak ayrı ayrı inceledik. MCU’nun “ruhani” yükünü taşıyan ilk filmin ardından ikinci film de Chadwick Boseman’a büyük bir saygı duruşunda bulunarak bizi duygulandırmayı başardı. Başrol oyuncusunun trajik ölümünün filmin hikâyesine oldukça başarılı bir şekilde yedirilmesini beğensek de insan ister istemez “Acaba Chadwick Boseman bu filmde yer alsaydı nasıl olurdu?” diye düşünüp üzülmeden edemiyor. Filmin yönetmeni Ryan Coogler’ın yaptığı yeni açıklamalar ise kalbimizi daha fazla kıracak türden. Ryan Coogler, Chadwick Boseman’in Black Panther: Wakanda Forever filminde yer alan Namor ve Talokan’dan haberi olduğunu ve bunlar için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Hiçbir zaman göremeyeceğimiz T'challa ve Namor karşılaşması...

Chad ile içerisinde Talokan’ın tanıtıldığı bölümlerin yer aldığı senaryo hakkında konuştum ve çok heyecanlandı. Tüm bunlar gerçekten onun sabırsızlanmasına neden oluyordu. Bir Amerikan yerlisinin filmde olacağını ona ilk söylediğimde Los Feliz’de bir restorandaydık. Bunu duyar duymaz suratında kocaman bir gülümsemeyle ‘Mükemmel. Bunun geldiğini göremeyecekler.’ dedi.

Chadwick Boseman’in ölümü hâlihazırda kalbimi yeterince kırıyorken bir de bu kadar heyecanlandığı bir projede yer almadığını öğrenmek beni iyiden iyiye üzdü dostlarım. Black Panther: Wakanda Forever filminin en güçlü yanlarından biri olan Tenoch Huerta ve canlandırdığı Namor karakterini, T’challa ile karşı karşıya görmeyi gerçekten çok isterdim. Bu iki harika oyuncunun yer aldığı bir Wakanda-Talokan savaşının nasıl olabileceğini düşünmeden edemiyorum. Fakat bunu hiçbir zaman göremeyeceğiz…

Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.