Stephen King’in oğlu Joe Hill’in yazdığı aynı adlı romandan uyarlanan Horns’un ilk teaser fragmanı yayınlandı. Başrolünde Daniel Radcliffe’in oynadığı Horns’u uzun zamandır -biraz Radcliffe’i merak ettiğimizden, bolca da Joe Hill’e duyduğumuz saygıdan- merak ediyorduk. Valla ne yalan söyleyelim, hayal kırıklığı duymaya da hazırdık. Gelin görün ki Keith Bunin’in uyarladığı, Alexandre Aja’nın yönettiği Radcliffe’in dışında Juno Temple ve Sabrina Carpenter’ın de oynadığı filmin ilk teaser’ı çıktı, bütün o hayal kırıklığı bekleyen taraflarımızı darmaduman etti.

Görsel olarak çok sağlam bir film bizleri bekliyormuş gibi duruyor. 31 Ekim’de ABD’de vizyona girecek olan Horns hakkında daha detaylı bilgileri önümüzdeki Comic-Con’da edinebileceğiz. Daniel Radcliffe filmi tanıtmak üzere bizzat fuar alanında olacak. Bakalım, teaser’ın ima ettiği çizgide bir film mi olacak, yoksa biz mi kafamızda kuruyoruz, Comic-Con’dan sonra anlamış oluruz. Beklemedeyiz!

http://www.youtube.com/watch?v=QSzbtIAhCBU

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.