3. “Hey Joel… Seni Küçük Sürtük.”

Joel-Kinnaman-and-Cara-Delevigne-in-Suicide-Squad

Burada biraz farklı bir durum var. Joel Kinnaman’ın oynadığı Rick Flagg karakteri, ve Viola Davis’in canlandırdığı Amanda Waller‘ı role sokmak için Ayer çok acayip ve gerçekten çok ayıp bir yöntem bulmuş. Ayer gidip, Viola Davis’ten, ne zaman Kinnaman bir sahne çekse, kameranın arkasında durup, “Hey Joel, seni küçük sürtük, seni a***k” gibi laflar söylemesini istemiş. Davis de, Kinnaman da bu durumdan şimdi çok memnunlar. Davis’e göre bu, Kinnaman’ın kendisine –aynen Rick Flagg’in Waller’a olduğu gibi– hırslı bir garez geliştirmesine sebep olmuş, kendisinin de daha sert ve acımasız bir karaktere bürünmesini kolaylaştırmış.

 

4. “Üzerinde Milyonlarca Küçük Fare Dolanıyormuş Gibi Bakmanı İstiyorum”

maxresdefault (1)

Son anektodumuz da, en vurucusu. Bu olay Adewale Akinnuoye-Agbaje‘nin başına geliyor. Ayer, Agbaje’den, diğer tüm kadro üyelerinden olduğu gibi şahsi ve travmatik bir anısını anlatmasını istiyor. İçinde bulunduğu koruyucu aileyi diğer 10 yetimle paylaşan Agbaje de, küçükken yatakta uyumadığını, bir gece üç yaşındayken üzerinde bir farenin gezinmesiyle uyandığını ve bunun travma yarattığını söylüyor. Ayer ne yapıyor? Bir sonraki münasip anda, Agbaje’ye “üzerinde milyonlarca küçük fare dolanıyormuş gibi bakmanı istiyorum” diyor. Fare travması olan bir adama. O travmayı alıyor ve performans için kullanıyor. Yani ne diyelim, Allah David Ayer ile film çekmeyi nasip etmesin inşallah!

1 2
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.