X-Men: Days of Future Past, bu senenin belki de en epik süper kahraman filmlerinden biri olma amacıyla 23 Mayıs 2014’te ülkemizde vizyona girecek. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek adıyla Türkiye’ye gelecek film için en epik diyoruz, zira oyuncu kadrosu, hangi perspektiften bakarsanız bakın, herhangi bir sinema filminde gördüğümüz en sağlam kadrolardan biri. Orijinal X-Men’in yıldızları Hugh Jackman, Patrick Stewart, Ian McKellan, Halle Berry, Anna Paquin, Ellen Page bir yana, First Class kadrosundan James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult öte yana, tüm haşmetiyle Peter Dinklage da tam ortalarında. Hakikaten insan etkilenmeden edemiyor.

Yahoo Movies de bu etkilenmeyi bir adım öteye taşıyıp, filmin kadrosu kadar epik konusunu mizahi bir açıdan ele almış. Madem filmde karakterlerin yaşlı halleri dönüp genç halleriyle muhabbete giriyor, o halde biz de gerçek hayatta bunu yapalım demişler. Bu uğurda Hugh Jackman’ın komedi anlayışını da katık etmişler videolarına. Ünlü film sitesinin videosunda Hugh Jackman kendisini, ve 1999 yılında, ilk X-Men filminden hemen önceki kendisini oynuyor ve kendi kendisiyle röpörtaj yapıyor.

Takdir edersiniz ki, sonuç muhteşem.

Filmin ve Hugh Jackman’ın hayranlarına videoyu “Geekyapar – Gerçekten Eğlenceli!” damgasını basıp önermekte bir beis görmüyoruz, video gerçekten o kadar eğlenceli. Ama bir de ilginç bir yanı var. İnsanı 1999 yılına, süper kahraman filmlerinin yer yer ayıp olduğu yıllara da götürüveriyor inceden. Batman & Robin’in sektörü neredeyse batırdığı yıllar. Hakkını vermiyoruz belki ama, sanıyoruz hakikaten süper kahraman filmlerini Joel Schumacher’ın soktuğu derinliklerden X-Men filmleri çıkartmıştı…

Her halükarda siz buyurun, video aşağıda. İyi seyirler!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.