Arkadaşlar ben bu haberi spoiler’sız yapmanın bir yöntemini bilmiyorum, bu haberi spoiler’sız yorumlamanın da bir yöntemini bilmiyorum; o yüzden kendinize rica ediyorum mukayyet olun. Deadpool 2‘yi takiben vizyona girecek olan X-Force filminin yönetmeni Drew Goddard, kendi filmini; Deadpool 2’de yaşananların ışığında nasıl toparlayacağını anlatıyor. Resimden sonra spoiler var.

deadpool-2-230318

Malumunuz, fragmanlarda pompalanan X-Force takımı filmin ortasında hemen hemen tamamen patates oldu! Komik komik patates oldular bir de. Ölmeyecek sandıklarımız da öldüler, hoş gerçi, sonra end-credits sahnesinde bir şeyler yaşandı. Yazarlar da kalıcı olduğunu iddia ediyorlar. Yine de bu X-Force ekibinin ekseriyetle Hakk’ın rahmetine kavuştuğu gerçeğini değiştirmiyor. İşte bunu da X-Force’un yönetmenine soruyorlar. O da Entertainment Weekly‘ye şöyle cevaplıyor:

Dürüst olmak gerekirse sanırım beni heyecanlandıran şey de zaten buydu. O sahneyi okuduğumu ve keyiften iki büklüm olduğumu hatırlıyorum, spesifik olarak da böylesi filmlerde görmeyi beklediğiniz en son sahne olduğu için. Bu tip filmler bir sonraki ve ondan da sonraki filmlerin hazırlığına çok özen gösterirler normalde, Deadpool 2 bu yüzden çok mutlu etti beni.

Ryan’a söylediğim tek şey şuydu: ‘Endişelenme, boş ver, biz yeni fikirler buluruz, siz gidin kendi filminizi yapın, kendi yolunuzdan gidin, biz hallederiz’. Bu zaten benim sevdiğim bir çalışma biçimi. Yaptığın filme odaklanmak bir sonraki şeyi düşünmekten çok daha önemli. Bir iyi film yapıp, araya vakit koyup, sonra yapacağın filmlere bunun karar vermesine izin vermek en iyisi.”

Şimdi, elde fol yok yumurta yok. X-Force filmiyle ilgili hiçbir fikrimiz yok. Deadpool 2 tüm kadroyu öldürdüğü için kimin olacağını da bilmiyoruz. Ancak ben kendi payıma “Yav siz boşverin, ben kendi iyi fikirlerimi bulurum” diyebilecek bir adama tüm kalbimle güveniyorum. Goddard zaten geçmişinde Cabin in the Woods olan bir adam. Şu beyanıyla benim kalbimi iyice kazandı.

Siz ne alemdesiniz?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.