Milyonlarca Marvel hayranının başlarına ağrılar girerek beklediği Deadpool filminin esas kadını konusunda haftalarca süren tahmin oyunu son buldu. Firefly, Homeland ve Gotham’dan tanıdığımız Morena Baccarin, Deadpool’da esas kadını oynayacak. Ryan Reynolds’un bol bol dördüncü duvarı kıran komik suikastçiyi canlandıracağı filmde Baccarin, Deadpool’un aşık olduğu kadını canlandıracak. Tabii daha karakterin kim olduğunu henüz bilemiyoruz fakat söylentilere göre kendisi Copycat diye bilinen Vanessa Carlyle’ı oynayacak.

Bir kaç yıl önce internete sızan senaryo kopyasında da olan bir karakterdi bu. Gerçi o senaryonun değişmiş olma ihtimali oldukça yüksek, yine de söylentiler bu şekilde seyrediyorsa bir sebebi vardır diye düşünüyoruz. Rol için düşünülen diğer aktrisler Orange is The New Black’ten Taylor Schilling, Teen Wolf’tan Crystal Reed, The Red Band Society’den Rebecca Rittenhouse, Vikings’den Sarah Greene ve Arrow’dan Jessica De Gouw‘muş; fakat en nihayetinde seçilen Baccarin oldu..

deadpool-movie-casts-its-leading-lady

Açıkçası, yeni Deadpool filmini internete sızan o ufak teaser videosundan önce hiç merak etmiyordum, hatta Deadpool’u da pek sevmiyorum itiraf etmek gerekirse. Ama o teaser’ı görünce baya bir çıkmasını ister oldum bu filmin. Sanırım bana Deadpool sevdirecek yegane şey bu film olacak. Tabii Ryan Reynolds’u neden hala ısrarla süper kahraman filmlerinde oynatmaya çalışıyorlar hâlâ anlayamıyorum fakat bir bildikleri vardır diye düşünüyorum. Her ne kadar Blade: Trinity, Green Lantern ve X-Men Origins: Wolverine bir bildikleri olmadığını daha önce kanıtlamış olsa bile.

The Wrap’in yazdığına göre filmle ilgili T.J Miller ve Ed Skrein‘le de görüşülmekte. Bilgiye göre Miller Deadpool’un yaptıklarını seslendiren “çizgi roman sesi” olarak yer alacak, Skrein ise filmin kötü adamı olacak. Yine aynı yazıda Gina Carano’nun filmde Angel Dust’ı canlandıracağı yazıyor, bir de Colossus geri dönecekmiş. Biliyorsunuz Deadpool filminin X-Men filmleriyle aynı evreni paylaşacağı önceden açıklanmıştı, fakat X-Men filmlerinde Colossus’u canlandıran Daniel Cudmore filmde olmayacak. Yani bu role de yeni bir aktör aranıyor.

Deadpool filmi gelsin, nasıl gelirse gelsin diyorum açıkçası, eğer bize o fragman gibi bir film izleteceklerse, ben her türlü beklemeye hazırım.

 

Yazar

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

4 Yorum

  1. dipnot: aynı zamanda kendisi flash’da gideon’u seslendiren kadınmış. tam bir geek.

  2. Ya bu Colossus’u başka oyuncuya oynatma saçmalığı nedir?? Hazır zaten kaç filmdir belli bi altyapı kazanmış bi oyuncu var, ne gerek var bunlara..Zaten önemli bi karakter olan Colossus’u X Men serisinde bile geri plana atıp durdular, bi de gayet yakışan oyuncuyu değiştirmek aşırı gereksiz ..

  3. 2 farklı oyucu olursa nasıl evrenler aynı olucak xmen ve deadpool için onuda anlamıyorum bari x men apocalypse ‘de olsun deadpool sonuçta bir mutant ve x men karakteri ulan marvelde olsa avengers’ takımına bile sokar deadpool’u fox da gitsin FF ve xmeni ayrı evrenler yapsin tam bir mallık örneği

  4. ryan reynolds iyi güzelde şimdi seyircinin kafası karışacak. x men originsdeki deadpool ile bu deadpool farklı olacak zannımca fakat oyuncu aynı. bakalım nolcak

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.