Şu bir iki gün, Marvel bombardımanıyla geçecek sevgili geekyaparlar, bunu kabul etmek zorundayız. Önce çıkan Avengers: Age of Ultron fragmanı, sonra dün Marvel’ın patlattığı 3. Faz bombaları, sabah yayınlanan özel sahne derken sağımız solumuz Marvel olacak ön görülebilir bir tarihte. Şimdiden uyaralım, bugün bir de Agents of SHIELD incelemesi gireceğiz, yarın da süper kahraman ansiklopedimiz sizin talepleriniz doğrultusunda Inhumans ile devam edecek. Biraz daha Marvel yağacak yani…

Peki şikayetçi miyiz? Vallahi ne yalan söyleyelim, hayır! Marvel ilk iki fazıyla henüz şu ana kadar hiç hayal kırıklığı yaratmadı. Çoğu filminin 10 üzerinden 7’lik bir çizginin altına düşmemesi bir yana, The Avengers, The Winter Soldier ve Guardians of the Galaxy bu çizgiyi de aşan işlerdi. O yüzden hem sizin, hem de bizim Marvel’ın gelecek filmlerine ilişkin delicesine bir heyecan duymamız gayet normal. İyi bir şeylerin çıkacağını biliyoruz, en kötü iki saatlik keyifli bir seyirlik kesin yani, en azından hayal kırıklığına uğramayacağımızdan eminiz.

Bu yüzden de her ne kadar konferansı tamamen basın mensuplarına yönelik yapılmış olsa da, tam anlamıyla bir Comic-Con seyircisi gibi davranmaktan geri kalmayan insanlar da olmuş. Ne yapar Comic-Con izleyicisi? Duyurulara bağırır çağırır, sahneye ilan-ı aşk eder. Bir de gizli kamerayla çekim yapar, YouTube’a koyar! Video muhtemelen çok yakında kaldırılacaktır, o yüzden izlemek istiyorsanız, elinizi çabuk tutun diye hemen paylaşalım istedik.

Bu arada dünkü Captain America: Serpent Society meselesi de netleşti. Kevin Feige bildiğin feyk atmış izleyenlere. Cap 3’ü çok normal bir şekilde Captain America: Serpent Society diye duyurup, sonra Civil War’a çevirmiş ve Chris Evans ile Robert Downey Jr’ı sahneye çağırmış. Videoda yok ama, o Serpent Society logosu Civil War’a dönüştüğünde tepki verenlerin arasında olmak isterdik, ne yalan söyleyelim…

Aman siz bizim öykünmemizi boş verin. Buyurun videoyu izleyelim, beraber keyiflenelim, gaza gelelim. İyi seyirler!

http://www.youtube.com/watch?v=X8lUCbRi6QQ

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

2 Yorum

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.