Sürekli olarak güncel olayları takip eden ve elimden geldiğince bunları sizlerle buluşturmaya çalışan biri olarak her gün saçma sapan onlarca olay, söylenti ya da fragmana denk geliyorum. Tabii bu haberlerin çoğunu, daha görür görmez kafamızda yalan olduğunu bildiğimiz için eliyor ve yazılarımıza konu etmiyoruz. Fakat bir haber var ki ne kadar saçma gelirse gelsin, ne kadar yalanlamak istersem isteyeyim bir türlü başarılı olamıyorum ve her seferinde bunun “gerçek” bir haber olduğumu yüzüme vuruluyor. Nicolas Cage’in başrolünde olduğu, Nicolas Cage’in hayatını anlatan “The Unbearable Weight of Massive Talent” filminden bahsediyorum. Bir türlü gerçek olduğuna kendimi alıştıramadığım filmin fragmanı geldi, önce onu bir izleyelim sonra konuşalım.

Öncelikle filmin konusuna geçmeden önce tanıtım fragmanının ne kadar mütevazı olduğunu söylemek istiyorum. Nicolas Cage’in kendini oynadığı filmin tanıtımında kendisi için “ikon”, “yaşayan bir efsane” gibi oldukça alçak gönüllü sıfatlar kullanırken ayrıca The Unbearable Weight of Massive Talent filmini, daha fazla açık olamayacak şekilde “Bugüne kadarki en Nicolas Cage film!” diye tanıtıyor. Vallahi bizim de mütevazılık karşısında bir miktar gözlerimiz yaşarıyor.

The Unbearable Weight of Massive Talent; borç batağındaki Nicolas Cage’in, kendisine hayran olan bir milyarderin doğum gününe gitmek için bir milyar dolar teklif almasıyla başlayan olayları konu alıyor. Neil Patrick Harris‘in, Nicolas Cage’in menajerini canlandıracağı filmde, zengin milyarder rolünü Pedro Pascal canlandırıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Tom Gormican oturuyor.

Açıkçası en başta biraz laf ettim ama The Unbearable Weight of Massive Talent filmi için “Bugüne kadarki en Nicolas Cage film!” tanıtımı her geçen dakika daha uygun hale geliyor. Nicolas Cage’in adeta kendisini ve kariyerini dalgaya aldığı film, oldukça “tuhaf” gözüküyor. Valla güzel olur mu olmaz mı bilmiyorum, gerçi bu noktadan sonra “güzel” kelimesinin anlamını yeniden sorgulamamız bile gerekebilir. Fakat bu film için de ilgi çekici demezsek başka hangi film için diyebiliriz bilmiyorum. Anlat Nicolas Cage, biz dinliyoruz.

22 Nisan 2022 tarihinde vizyona girecek The Unbearable Weight of Massive Talent filmi için siz ne diyorsunuz sevgili geekler? Sizce de tam bir Nicolas Cage değil mi? Nicolas Cage rolünü oynaması için seçilen Nicolas Cage’i role yakıştırdınız mı? Yorumlara bekliyoruz.

Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.