Vakti zamanında sitede Marion Cotillard’ın Assassin’s Creed filminin kadrosuna katılacağı haberini duyurmuş; manşeti de şöyle atmıştık: “dünyanın en güzel kadını Assassin’s Creed filminin kadrosuna katıldı.” O zaman anımsıyorum, baya bir tartışma dönmüştü yorumlarda. Şimdi tekrar yinelemek niyetindeyim o tartışmayı, ama içimden bir ses bu sefer mevzubahis olan kişinin Cotillard’dan dahi daha az kavga çıkartacak bir isim olduğunu söylüyor.

Malumunuz, Harrison Ford’un tekrar ziyaret etmeyi karar verdiği tek efsanevi bilim kurgu serisi Star Wars değil; kendisi aynı zamanda 80’lerin unutulmaz distopik filmi Blade Runner’ın devamında da oynayacak. O filmi yöneten Ridley Scott’ın yapımcı rolü üstleneceği, dümene de Denis Villenueuve’nin oturacağı Blade Runner 2 için bir süredir harıl harıl oyuncu arandığı dedikoduları telafuz ediliyordu. Öyle gözüküyor ki, en sonunda bulunmak üzere.

Ryan Gosling 1

Blade Runner’daki Rick Deckard rolünü tekrar canlandıracak olan Harrison Ford’un yanına gelmesi için şu an resmen stüdyoyla anlaşma aşamasında olan isim Ryan Gosling. Vakti zamanında Notebook gibi filmler sayesinde 85-92 yılları arasında doğmuş tüm kadınların ortak arzu nesnesi hâline gelen Gosling, kariyerini ondan sonra Blue Valentine ve Drive gibi festival filmleriyle donatmış, ama büyük aksiyon filmlerine çok pas vermemişti; her ne kadar kendisini bu tip filmlerde görmek için ortada ciddi bir talep olsa da.

Açık konuşmak gerekirse zaten Blade Runner 2 ne kadar “blockbuster” olacak onu da kestiremiyorum. Neticede benzer bir kafanın ürünü olan Prometheus tipik bir “patlasın arabalar, çalsın güzel kızlar” filmi değildi. E orijinal Blade Runner da zaten cümbüşlü bir film değil pek… O yüzden, kafamda Gosling tercihi çok oturuyor. Kendisinin sadece yakışıklı bir adam olmadığı çok açık, yeteneği de tartışılmaz. Siz ne diyorsunuz peki? Oluru var mı? Merak edene de ekleyelim, filmin henüz bir vizyon tarihi yok, ama çekimlere bu yaz başlayacak.

Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

9 Yorum

  1. Şimdi şu konuda amlaşalım çemçük ağızlı ve orantısız bi kafa yapısına sahip bir adamın dünyanın en yakışıklı adamı olması mümkün değil 😉 haa çok karizma falan bir rol oynar rolünün etkisiyle yaşayan en seksi falan seçilir ona bir şey diyemem de yakışıklı yakışıklı mı görmedik

  2. dünyanın en yakışıklı adamı mı ? bence sana o gozlukler yetmiyor bayagı bi numarası büyük gozluk lazım sana.Brad pitt,matt damon,tom hardy,hemsworth kardeşler,paul walker,chris pine,armie hammer,hugh jackman bunların en az 3unu gormuyorsan kesinlikle sende ciddi bir sorun var.Jake gylanhall bundan daha yakısıklı lan

  3. Hah işte, hemen kim daha yakışıklı, Brad Pitt Gosling’i döver tartışmaları başlamış. Bu tür haber başlıkları atmayın bence, zaten tık arayan dandik haber sitesi manşetlerine benziyor 🙂

  4. Onur Ayanoğlu Cevap ver

    Dünyanın en yakışıklı bir kaç erkeğinden biri olduğu garanti buradaki tartışma manasız yani hani benim umrumda değil ama bu kadar kadın ölüp bitiyorsa vardır bir sebebi.

    • kadınlar yakısıklı oldugundan fln degıl sırf notebooktan dolayı begenıyor notebook olmasa hangı kadın tanıyacaktı onu hem bazı kadınlarda ıgrenıo kendısınden. tabi oyunculuguna laf yok orası baska

  5. O kadar yakışıklı ki ekran karşısında eridim. :p Çok iddialı başlık bari insan “en yakışıklılardan biri” der.

  6. sevdiğim bir oyuncudur ama yani göz var izan var yani.. yazan kız olsa anlayacağım birde ama neyse 🙂

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.