Şu an itibariyle sadece bir dedikodu. Badass Digest’in aldığı bir duyum bu. Fakat bizim aylardır bu sayfalarda söylediğimiz, belki de çok daha uzun bir süredir kendi aramızdaki sohbetlerde savunduğumuz bir şey. O yüzden, “en sonunda” diye bir başlık attık. Hem biraz o heyecan, hem uzun zamandır bekliyor olduğumuzdan; hem de şu aşağıdaki haber Avengers: Age of Ultron için spoiler değeri taşıdığından. Eğer filme dair hiçbir şey öğrenmek istemiyorsanız, sayfanın bu noktadan sonrasını okumayın. Sonuçta konuk roller de insanı heyecanlandırabilir, dolayısıyla spoil edilebilir!

Badass Digest’in aldığı, bizim de Pajiba’da gördüğümüz habere göre Avengers: Age of Ultron’un sonunda, senaryoda sadece “Ms. Marvel olarak tanımlanmış” bir karakter, tipi ve ismi dahi belirtilmemiş bir konuk rol var. Peki bu tek başına bir şey ifade ediyor mu? Hayır. Yıllardır söz konusu Ms. Marvel olunca en büyük aday olarak değerlendirilen ve hem hayranlar, hem de kendisi tarafından bu rolü oynaması için ciddi bir kampanya yürütülen Katee Sackhoff’un tweet’leri de bu konuda kritik.

katee-sackhoff-image-650x400

Sackhoff yakın zamanda Stan Lee ile buluşacağını söyleyen bir tweet attı. Bunu çok fazla bir şeye yormadık açıkçası, fakat Badass Digest’in haberinde önemli bir detay var. Tip ve ismin belirtilmemiş olması, bunun aynı The Collector gibi rolü önceden belli bir konukluk olduğuna işaret ediyor. Bu iki şeyi yan yana koyunca, Kevin Feige’nin “kadın bir süper kahramanın filmini çekmek istiyoruz ama şimdi zamanı değil” şeklinde ilk izlenimde saçma sapan duran açıklama da mantık kazanıyor. Feige konuyu geçiştirmek istiyor, zira Katee Sackhoff’un cameo’sunun sürpriz olarak kalmasını istiyor.

Katee Sackhoff gönlümüze ilk olarak Battlestar Galactica’nın 2003 versiyonunda oynadığı Starbuck rolüyle taht kurmuştu. Sonrasında Nip/Tuck, Big Bang Theory gibi dizilerde konuk roller alan Sackhoff, bir süredir Ms. Marvel rolüne yakıştırılıyordu.

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.