İnsan kafasının gerisinde, zihninin bir köşesinde biliyor işte David Fincher’ın yeni bir film çektiğini. Gillian Flynn’in aynı adlı romanından uyarlandığını, isminin Gone Girl olduğunu, müziklerini yine Trent Reznor ve Atticus Ross’un yapacağını da biliyor. Ama yine de işte var olduğunu unutuyor. Ama Fincher bu, koskoca Fight Club, Se7en, Zodiac filmlerini çekmiş adam. Sen unutursun ama, onun her zaman hazırda tuttuğu bir iki gizli numarası vardır. Karşına bir fragman çıkartır, bir anda “hee öyle bir film vardı” klasörüne kaydettiğin Gone Girl fragmanı ile “NE ZAMAN ÇIKIYO BU FİLM HEMEN ÇIKSIN” kategorisine geçer birden.

Fragmana geçiş yapmadan önce, filmin kadrosunu bir saymak lazım. Son yıllarda yönetmenliğiyle ön plana çıkan Ben Affleck, Wrath of the Titans, The World’s End gibi filmlerden bildiğimiz Rosamund Pike, How I Met sonrası çekeceği ilk filmiyle karşımıza çıkacak Neil Patrick Harris, komedi filmleriyle tanınan Tyler Perry filmin baş rol oyuncuları. Onların haricinde Blurred Lines klibiyle ünlü olan Emily Ratajkowski, yeni Batman v. Superman’de oynayacak olan Scoot McNairy, Almost Famous’tan hatırladığımız Patrick Fugit kadronun diğer elemanları.

Anlayacağınız baya sağlam bir kadro var karşımızda. Hikaye? Hikayeye hiç değinmeyelim, siz fragmandan kendiniz görüp, kendiniz etkilenin. Biz baya heyecanlandık, vizyon tarihini not aldık. Uluslararası vizyon tarihi 3 Ekim olan film, ülkemize 10 Ekim’de gelecek. Heyecanla bekliyoruz.

Buyurun efendim, karşınızda ikinci Gone Girl fragmanı. İyi seyirler!

http://www.youtube.com/watch?v=6Q86uuIgdww

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.