Guardians of the Galaxy‘den haberler var!

Bir: Filmin fragmanı beklendiği gibi dün yayınlanmadı. Anlaşılan son dakikada Jimmy Kimmel Live ekibiyle bir anlaşma yapmışlar, zira fragman Amerika’da bu gece (bizim için yarın sabah) ünlü komedyenin talk show programında yayınlanacak.

İki: Muhtemelen bir gün geç yayınlanan fragmanın akdi olarak aşağıdaki görüntüler yayınlandı. Daha önce ana karakterimizin gemisinin ismi ve şekli yoktu, artık var. Kendisinin adı Milano.

guardians-logo2

Üç: Filmin USA Today’in yayınladığı resmi özeti, hikâye detayları şu şekilde, beğenilerinize sunarız:

“Film beş farklı kişiliği bir araya getiriyor: Peter Quilll, nam-ı değer Star Lord, 9 yaşındayken Dünya’dan kaçırılmış, gizemli bir küre yadigara sahip ve Milano’yu kontrol ediyor. Gamora evrenin belki de en büyük kötü adamı Thanos’a bağlantılı. Drax the Destroyer ters düşmek istemeyeceğiniz kaslı bir birader. Ve ondan sonra uzaylılar Rocket Raccoon ve Groot var, bunlar en iyi arkadaşlar ve belki de pop kültürün başına gelmiş Chewbacca’dan sonra en iyi şeyler.

Hikayeleri uzay hapishanesi Kyin’de kesişiyor. Karakterler kaçtıktan sonra Knowhere’e (ilahi bir varlığın kopmuş kafası, uzaylılar burada taıkılıyor) gidiyorlar ve orada Collector’un garip hayvanat bahçesini ziyaret ediyorlar. Bu sırada da Ronan ve Nebula’dan kaçmak zorundalar, onların peşinde olduğu şey de Quill’in yadigarı. Zira onun galaksiyi yok etme gücü var.”

Yanlış anlamadıysak o yadigar Thor 2’nin sonunda gelen “Infinite Stone”‘lardan biri. Konu da gayet sarih. E o halde neden resimlere geçmiyoruz?

guardians_of_the_galaxy_1

 

guardians_of_the_galaxy_2

 

guardians_of_the_galaxy_3

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.