Guardians of the Galaxy, bundan birkaç ay önce ilk fragmanını yine Disney’nin sahibi olduğu ABC’deki Jimmy Kimmel Live’da yayınlamıştı. O tarihte gördüklerimiz baya bir ilgimizi çekerken (ve Blue Swede’in Hooked on a Feeling’inin YouTube görüntülenme sayıları bir anda fırlarken) merak katsayısı artmış, Marvel’ın açık ara en marjinal filmi konusunda beklenti tavan yapmıştı. İkinci fragman da hatırlayacaksınız geçtiğimiz haftalarda geldi; o da beğenildi, hatta Marvel sevmeyenler dahi içten içe “ulan bunu seveceğim galiba” diye hayıflandılar.

Velhasıl kelam, o fragman daha önce görmediğimiz pek çok bilgiyi kamuoyuna açar, çizgi roman hayranlarının uyarlama konusunda merak ettiği pek çok şeye ışık tutarken; bazı noktalara da hiç değinmemişti. Meğerse İngiliz seyirciler için saklıyorlarmış! Dün Marvel internetten Birleşik Krallık için özel olarak yapılmış ikinci fragman yayınlandı ve ilk defa Peter “Star-Lord” Quill’in çocukluğuyla ilgili de yeni bilgiler görmüş olduk.

Fragman bunun dışında daha önceki görüntülerden oluşuyor. Belli ki Marvel filmin 1 Ağustos’taki vizyon tarihine kadar böyle ufak ufak merakımızı kamçılamaya devam edecek. Şunun şurasında da pek bir şey kalmadı aslen, kamçılasınlar bakalım; sonunda karşımıza çıkan filmi sevecek miyiz acaba?

Başrollerinde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Lee Pace, Karen Gillan ve Benicio del Toro’nun oynayacağı; Glenn Close, Djimon Hounsou ve John C. Reilly gibi baya sağlam bir yan kadrosu bulunan ve Thanos’un seslendirme sanatçısı olarak açıklanan Josh Brolin’in de galasını yapacağı Guardians of the Galaxy, Türkiye’de Amerika ile aynı anda 1 Ağustos 2014 günü vizyona girecek. İkinci Birleşik Krallık fragmanı aşağıda. İyi seyirler!

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.