Marvel’ın Inhumans projelerine karşı hala bir düz merak besliyor musunuz? Öyleyse çok güzel, çünkü son zamanlarda gelen gelişmeler sizi yalnızca bu açıdan tatmin edecek kadar yeteri eden şeyler. Efendime söyleyeyim bir heyecan, bir pozitif merak, bilemediniz dikkat çekmedir gibisinden duygular bu geek diyarlarını çoktan terk etti. Dolayısıyla da son zamanlarda gördüğümüz çoğu Inhumans haberine de bön gibi baktık biz de.

Daha birkaç gün evvelinden girdiğimiz poster ve yayın tarihi haberinden anlatmıştık aslında derdimizi. Bunun da öncesinde projeye ilk bakışı attığımız haberimizde dahi pek heyecanlanamamıştık mesela. Belki de Inhumans’a dair şu ana kadar en nötr ve normal şartlarda beslenebilecek duygulara sahip olduğumuz gelişmeler, kadrosuna kattığı oyuncular yönünde olmuştu. Iwan Rheon ve Anson Mount konusunda henüz neler olacağını merakla bekleyen ve parmaklarını çaprazlayıp güzel şeyler düşünen geeklerken, ne oldu da bu hale geldik diye oturup düşünelim demiştik ki, yeni ABC dizisi için sıcağı sıcağına bir fragman da yayınladı Marvel. Siz de hemen görün, görmeyenlere gösterin diye şuraya iliştiriyoruz fragmanı:

Medusa‘nın ihaneti, Maximus‘un Black Bolt’a karşı duruşu, Black Bolt‘un ise ailenin yetenekli CGI yapımı köpeği Lockjaw ile şehrin tam ortasındaki trafiğe zaplanabilmesi gibi kısa bir özete sahip şimdilik fragmanımız. Ne dersiniz, ne kelam edersiniz bilemedik ama biz pek bir yükselemedik bu fragmana da. Iwan Rheon dışında da çok yüzümüze tebessüm yapıştıran bir olay yok sanki. Ne olursa olsun insan birazcık bile umutlanmak, güzel şeyler göreceğini bilebilmek istiyor ama maalesef. Şu anlık düşüncelerimiz, Marvel’ın tüm beklentiyi sıfırın çok ama çok altına çekip, karşılacağımız şeyden memnun kalma seviyemizi nötrlemek istiyor şeklinde devam ediyor.

1 Eylül’de IMAX eşliğinde izleyebileceğimiz film sonrasında ABC’nin 29 Eylül itibariyle sekiz bölümlük dizisine de göz atma şansımız olacak. O vakte kadar da, geek kavanozlarının dibinde kalan son umut parçalarına sıkı sıkı tutunmak ve asla kavanozu terk etmemelerini sağlamak adına parmakları çaprazlayıp gelişmelerin gerisini beklemeye devam edelim. Umarız bu can sıkmış her şey, Eylül ayı geldiğinde bizim için çoktan geçmiş olur… Yani, gerçekten umarız öyle olur.

Yazar

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.