Baş rollerini Johnny Depp, Kate Mara, Morgan Freeman, Paul Bettany, Rebecca Hall ve Cillian Murphy’nin paylaştığı, Wally Pfister yönetimindeki Transcendence için yepisyeni bir fragman, tüketimimiz için hazır ve nazır bir şekilde yayınlandı. Buyrun, aşağıdadır.

Filmin mevzusu, bilmeyen için özeti geçelim, bir hayli sıradan. Ölümcül bir hastalığın pençesindeki bir bilim adamı, bilincini bir bilgisayara aktarıyor. Bir noktadan sonra da durdurulamaz hâle geliyor. IMDB’nin önerdiği konu özeti bu.

Bence Transcendence fragmanı sizi ya filme gitmeye ikna edecek, ya da gitmemeye. Filmin sizi “Dur bakayım bi nasıl çıkacak” noktasında bir hissiyata sokacak gücü olduğunu sanmıyorum. Her şeyden önce tüm dünya sinemaseverleri olarak Johnny Depp hakkında heyecanlanmayı bırakalı çok oldu. Mara, Freeman, Bettany, Hall ve Murphy gönlümüzde tahtları olan insanlar ama sanıyorum bu filme gidersek ancak bu arkadaş garantisiyle olur, bu aktörleri ve aktrisleri ne kadar sevdiğimiz gerçeğiyle değil.

(Biz sizin için o arkadaş oluruz merak etmeyin!)

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.