Comicbook sitesinin paylaştığı, Concept Art World‘de yayınlanan konsept çizimleri ortaya ilginç bir detay çıkarttı. Hatırlayacaksınız, geçtiğimiz günlerde sizlerle ileride sinemada görmek istediğimiz X-Men karakterlerini paylaşmış, ikinci sırayı da Jubilee’ye vermiştik. 90’ların kült çizgi filminde önemli bir yeri olan Jubilee’nin henüz beyaz ekran galasını yapmamış olması, bize çok garip gelmişti. Meğerse Bryan Singer, Simon Kinberg ve saz arkadaşları ciddi ciddi Jubilee’yi düşünmüş!

Filmin konsept çizimleri arasında Jubilation “Jubilee” Lee’nin de çok ilginç tasarımları var. Çizimden anladığımız kadarıyla, Jubilee karakteri gelecekteki ekibin bir parçası olacakmış. Yani Warpath, Blink, Bishop, Iceman ve Colossus gibi karakterlerle birlikte Sentinel’lerle savaşması içten bile değilmiş anlayacağınız. O yüzden biz biraz, Days of Future Past’te olmayışını olumlu buluyoruz. Jubilee Warpath, Blink ve diğerleri gibi görsel olarak etkileyici güçlerden ziyade, kişiliğiyle ön plana çıkan bir karakter. Birkaç aksiyon sahnesinde harcanması, baya yazık olabilirdi.

Ama neyse ki konsept çizimleri çok iyi! Buyurun, kendiniz göz atın. Ne diyorsunuz? Olmuşlar mı? Bu arada diğer konsept çalışmalarını da görmek istiyorsanız, yukarıdaki Concept Art World linkine tıklayabilirsiniz. Gerçekten çok ilginç çizimler var. Days of Future Past hayranları kesinlikle kaçırmasın.

 

X-Men-Days-of-Future-Past-Jubilee-V3-011413-a4b1d

 

X-Men_Days_of_Future_Past_Jubilee_V2_010713-680x1179

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.