Bu kadar kaliteli Muhitkar yorumunu okuduk, kafalarımız açıldı, fikirlerimiz bir sağa sola savruldu mu? Buyurun bir de Bluesilver‘ın muhteşem katkısını da gördün, içiniz ferahlasın:

 

Agir Sarcasm

www.cosmicbooknews.comsitesdefaultfileslife-trailer-ryan-reynolds-jake-gyllenhaal-a77ddcb14d4f5302fae2b947c89803efa794121a

Zack Snyder i sevmiyorum. Geek yazariyim. Tarafsiz olamiyorum cünkü iyi bir elestirmen olmak taraf tutmayi gerektirir(!) Günlük Zack Snyder a giydirme sporumu da icra ettim cok sükür. Hadi dagilin.

Dipnot: DC cükümü yesin. Marvel 10 numara. Efsane. Cünkü onlar ilk önce origin tanittilar. Olmasi gereken bu cünkü yani sonucta. Baska türlü neden olsun ki. Öyle olsa Marvel yapardi onu da. Marvel in izinden gitmeyen kolumu isirsin(bkz. Dipnot 4).

Dipnot 2: Zack Snyder da cükümü yesin. Geek im ben. Ben sevmiyorsam kimse sevmemeli. Benden daha iyi bilemezsin. Yazarim ben. Kacilin afakanlar basiyor. Elestiririm ama elestiri kaldiramam.

Dipnot 3: Bu yorum agir sarcasm icerir.

“peki siz ne düşünüyorsunuz?”

 

 

Bu sonuncusu gibi olmayın.

1 2 3 4 5
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.