Daha dün konuyla ilintili haberini bırakmıştık sizin kucağınıza, hatırlayacaksınız. Bayadır da üzerine konuşuluyordu. Hugh Jackman artık ilerleyen yaşı sebebiyle Wolverine rolünü üçüncü solo filmde “son bir kez” oynayacağını söylemiş, sonra da resmi kaynaklardan Jackman’ın gelecek sene çıkacak X-Men: Apocalypse de rol almayacağı haberi gelmişti. Biz de ne yapalım, derdimize yanmış, Jackman’a son vedamız için hazırlanmaya başlamıştık.

1834435

Bugün, Comicbook.com’da gördüğümüz haberle, ne yalan söyleyeyim, biraz hazırlıksız yakalandık. Sitenin yaptığı habere göre New York bazlı bir özel deri imalat şirketi olan Kika NY, resmi Instagram hesabından X-Men: Apocalypse için üretilmek üzere bir çanta siparişi aldıklarını açıkladı. Burada bir sorun yok, filme çanta lazım olmuş, adamlar da yapmıştır, değil mi? Acayip olan kısım şu: Kika NY’dan bu çanta özel olarak Hugh Jackman için yapılması istenmiş.

Firma resmi Instagram hesabından şu şekilde paylaşmış haberi: “Montreal’de çekilen yeni X-Men filminin setinde bulunan Hugh Jackman için özel olarak bir deri sırt çantası yapma siparişi aldık!”. Bir dakika, bir dakika. Ne? Montreal’de çekilen yeni bir X-Men filmi var, evet, adı da Apocalypse. Yani Jackman şu an itibariyle sette mi? Yani bakın, “sete gidecek” değil, “bir ara gözükecek” değil. Jackman şu an sette? Suicide Squad’da neredeyse ışıkçının şeceresi gelecekti elimize, ama Apocalypse setinde bir Hugh Jackman var ve bunu kimse duymadı mı?

hugh-jackman-wolverine-logan

Pek tabii firma yanlış bir malumat almış olabilir. O çanta sadece Wolverine’e bir gönderme içeriyor olabilir, belki de siparişi başka bir karakter için almış olabilirler, her şey mümkün. Ama eğer gerçekten Hugh Jackman Apocalypse kadrosuna dahilse, o zaman geçen gün duyduğumuz Old Man Logan dedikodusu biraz daha gerçeğe yakın hâle gelir. Çünkü Wolverine karakterinin Days of Future Past’ten kalan meselelerini Apocalypse’de kapatıp, karakteri Old Man Logan’a hazır edebilirler. Zira diğer sorunlar (Hawkeye, Hulk gibi karakterlerin haklarının Fox’ta olmaması) zaten çözülemeyecek şeyler değildi. Ama bu… Bu hem bizi Old Man Logan’a bir adım yaklaştırır, hem de ne yalan söyleyelim, Apocalypse’i bir tık daha iyi film yapar be! Zira bilen bilir, Apocalypse’in hikayesinde Wolverine’in de baya ilginç bir yeri vardır…

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

2 Yorum

  1. Yalnız o değil de bundan sonra kim oynayacak wolverine rolünü adam resmen wolverini tiplemesini oynamak için yaratılmış

  2. ya salakmı bu fox wolverinesiz filmmi olur şu anki x men filmlerini götürende wolverine geçmiş günler gelceğin yıldızıda wolverine wolverinesiz apocalyspe çikolatasız çikolatalı pastaya benzer x-men first class gibi sönük kalır WOLVERİNE ŞART!!!

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.