Ya bakın, çok samimiyetle söylüyorum, yarın Marvel resmi bir basın açıklamasıyla “Geekyapar’dan Yiğitcan Erdoğan da artık Civil War kadromuzda” derse eğer, zerre şaşırmadan bavulumu toplayıp Atlanta’ya uçak bileti alacak kıvama geldim. Adamlar geek sinemasının tokat üstüne tokat vuracağı 2016 senesinin şampiyonu olalım diye, Civil War’ın hakkını verelim diye öyle bir kadro kurdular ki, hakikaten herkes var içinde, Samuel L. Jackson’ın da “ben niye yokum be?” derken yerden göğe kadar hakkı var!

mark-ruffalo-bruce-banner-hulk-avengers-ultron-infinity-war

Şu ana kadar ana Avengers kadrosundan filmde gözükmeyeceğini kesin olarak bildiğimiz tek karakter Thor’du. Iron Man ve Captain America zaten malumunuz, bütün mesele onların etrafından dönüyor. Scarlett Johansson, Anthony Mackie, Don Cheadle, Paul Bettany gibi oyuncuların oynadığı karakterler de bu iki kahramanın yancıları olageldiler hep, o yüzden onlar da okey. E işin içinde bir de Ant-Man, Black Panther, Hawkeye, Scarlet Witch ve muhtemelen Spider-Man var… Öh be kardeşim?

Bunların arasında bir de “Hulk” meselesi vardı işte hep. Mark Ruffalo çekimlerin başladığı gün, “muhteşem bir kadro, sabırsızlıkla bekliyorum” minvalinde bir şey demişti, deyişinden de bunu sadece “çıksa da izlesek” anlamında söylemediği çok belliydi. O zaman Ruffalo herhalde kadroda olduğu gizleniyorsa bunu bilip ağzından baklayı tükürmeyecek kadar tecrübelidir demiştik. Meğerse başka bir durum varmış.

ht_hulk_kb_150218_16x9_992

Tüm bu Civil War cümbüşü içerisinde Mark Ruffalo, harbiden filmde olup olmadığını bilmiyor. Yani gerçekten. Kimse ona gelip “yoksun” dememiş, fakat resmi ağızdan bir çağrı da yok. O da “bir bilen” kontenjanından Robert Downey Jr’a danışmış. “Robert bana benim filmde olacağımı söyledi” diyor Ruffalo, “resmi bir şey gelmedi ama o dediyse doğrudur”. Yahu… Yani bu ne, harbiden yani öyle bir kadro toparlamak ki, kadronun bazı üyelerinin hengameden dolayı habersiz kalması, düşünün! Artık basına da intikal etti olay, sevgili Marvel, gözünüzü seveyim bir haber maber edin şu adama ne bileyim?

Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

8 Yorum

  1. Çekimler bittiginde “E abi biz Spider-Man’in cameo’sunu koymayı unuttuk!” gibi laflar edilcek stüdyoda 😀

  2. Marvel resmi bir basın açıklamasıyla “Geekyapar’dan Yiğitcan Erdoğan da artık Civil War kadromuzda” derse eğer

    Ben de Turgay ŞEREN tepkisi veririm

  3. Niye yönetmene değil de Robert Downey Jr.’a sormuş ki? Madem her şeyi Robert Downey Jr. biliyor, Samuel L. Jackson da filmde oynayıp oynamadığını bir ona sorsun bence.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.