3. Jason Moore

03 Moore

Jason Moore, itiraf edeyim, bu listedeki Levine’den sonraki ikinci favorim. Kendisinin ağırlıkla tiyatro ve TV işlerinden oluşan bir geçmişi var. Bugüne kadar sadece tek bir uzun metraj film çekti, o da bu ay devamı çıkacak olan Pitch Perfect. Çok alakasız durabilir, ama Moore’un kendisine Tony adaylığı getiren Avenue Q’dan Pitch Perfect’e uzanan kariyerinde en iyi yaptığı şey komik, alaycı karakteri içtenliğe bulayıp seyirciye sevdirebilmek olduğundan, Spider-Man’e de çok yakışacağını düşünüyorum. Olursa, bu da iyi olur!

 

4. Jared Hess

04 Hess

Jared Hess bundan on sene önce, Napoleon Dynamite ile bomb gibi düşmüştü film alemine, ama sonra devamın ıgetiremedi. Nacho Libre ve Gentlemen Broncos çok da iyi filmler değillerdi açıkçası. Napoleon Dynamite’ın kredisi hâlâ görece yüksek, Disney ile de önceden münasebeti bol; ama bana soracak olursanız, umarım aday listesinin çok da tepelerinde yer almaz. Sahip olduğu kıvılcım her neydiyse, onu tekrar bulmakta zorlanıyor gibi gözükmekte zira Hess.

 

5. John Francis Daley & Jonathan Goldstein

05 Daley Goldstein

John Francis Daley aktörlükten senaristliğe, senaristlikten de yönetmenliğe terfi etmiş bir adam. Goldstein ise onun biraz daha tecrübeli, senaryo kökenli partneri. Açıkçası ümüt vaat eden bir çizgiye sahipler. Horrible Bosses, The Incredible Burt Wonderstone ve Cloudy with a Chance of Meatballs 2 gibi kalbur üstü filmleri yazdıktan sonra, Vacation’ı yönettiler, o film de bu yaz çıkacak. Şimdilik ön izlemelerden ve içeriden gelen haberlerden duyulanlar, olumlu yönde. Ama elbette, net bir şekilde bilmemiz de mümkün değil. Daley ve Goldstein şüphesiz listenin en kapalı kutuları. Olabilir de, olmayabilir de!

 

Siz ne diyorsunuz? Sizce kim olmalı?

false
false
1 2
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

4 Yorum

  1. Yiğit, sen Zack’e laf sokunca çok tatlı oluyorsun. Bu adamın hayatına ciddi bir kötülüğü olduğunu düşünmeye başladım.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.