Özellikle Hunger Games ile pik yapan kitap adaptasyonu modasının son üyesi olan The Maze Runner’dan iki yeni fragman geldi!

James Dashner’ın 2009 yılında çıkan aynı isimli kitabından uyarlama olan film, Thomas isimli bir gencin gizemli bir şekilde kendisini Glade isimli bir yerde bulması ve burayı çevreleyen labirentten çıkmaya çalışmasını anlatıyor.

the-maze-runner-trailer-kaya-scodelario

Açıkçası The Maze Runner, 2014’ün en çok çıkmasını beklediğim filmlerinden biri ve bunun sebebi kesinlikle Skins yıldızı Kaya Scodelario’nun filmin ana karakterlerinden olması değil. Gerçekten. Hatta Thomas’ı oynayan çocukla ilgili bir şey yazmamış olmam da bununla alakalı değil ama o da iyi bir oyuncudur herhalde.

Yönetmenliğini Wes Ball’un üstlendiği, senaryosunu ise Noah Oppenheim ve Grant Pierce Myers’ın yazdığı film, fragmanlardan anlaşıldığı kadarıyla fena olmayacak gibi!

 

Yazar

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.