Marvel Sinematik Evreni’nin kozmik düzeye geçmesinden itibaren birçok süper kahramanımız elinde sopayla nükleer savaşa giden mağara adamları gibi kaldılar. Artık öyle olağanüstü güç düzeyine sahip kötü karakterler geliyor ki insan; Captain America, Winter Soldier ve daha birçok kahraman bu süper kötülerin karşısında ne yapacak merak ediyor. Marvel da daha çok kozmik süper kahramana ihtiyacı olduğunun farkında olacak ki bize olağanüstü güçlere sahip bir süper kahraman verdiler. Karşınızda Adam Warlock’u canlandıracak kişi: Will Poulter!

Marvel’da Adam Warlock ismini ilk olarak Guardians of the Galaxy’nin ikinci filminde duymuştuk. James Gunn’ın yönettiği 2017 yılında çıkan filmde bu ismi duyduğumuzda inanılmaz derecede heyecanlanmış, hatta coşkumuzdan yerimizde duramaz olmuştuk. Marvel Sinematik Evreni’nde kanlı canlı bir Adam Warlock görecek olma düşüncesi bizi çok mutlu etmişti. Hatta o zamanlar, Thanos’u durduracak kişinin Adam Warlock olacağını konuşuyorduk. Fakat öyle olmadı tabii. Filmin üzerinden tam dört yıl, iki Snap, bir multiverse geçti ve biz de karakterin varlığını unuttuk. Ama Marvel unutmadı ve dört yıl sonra Adam Warlock karakterinin bir sonraki Guardian of the Galaxy filminde olacağını açıkladı.

Dün gece Will Poulter’ın, Adam Warlock olacağı söylentilerini alıntılayarak müjdeyi veren James Gunn, ünlü oyuncunun Guardians of the Galaxy’nin üçüncü filminde olacağını doğruladı. İlk planlarında Adam Warlock’u ikinci filme dahil etmek istediğini söyleyen James Gunn, karakter fazlalığından dolayı bunu yapamadığını ve bu yüzden karakteri bizimle buluşturmak için ertelediğini söyledi. Neyse ki artık daha fazla ertelemek zorunda kalmayacaklar ve biz de Adam Warlock’a kavuşacağız.

Will Poulter’ın role yakışıp yakışmayacağı konusunda şüphelerim yok değil. Özellikle her ne kadar son zamanlarda Midsommar gibi filmlerde oldukça başarılı performans sergilese de genel olarak oynadığı filmler bana pek ümit vermiyor. Zaten Will Poulter deyince hepimizin aklına We’re The Millers filmindeki “Wait, you guys are getting paid?” repliği geliyor. Bundan başka da öyle çok önemli bir yer kaplamıyor hafızalarımızda. Yine de Marvel’ın şimdiye kadar birçok ünlü oyuncuyu parlattığını düşündüğümüzde, çok yakında Will Poulter’ın yıldızının da çok daha fazla parlamasını bekleyebiliriz.

Siz ne diyorsunuz sevgili geekler Adam Warlock seçimine? Sizce Will Poulter bu rolün altından kalkabilecek mi? Adam Warlock’u, MCU’da görecek olmaktan dolayı mutlu musunuz? Yorumlara bekliyoruz.

Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.