Michael Bay’in yapımcılığı ve önderliğinde, yönetmeni Jonathan Liebesmann, başrol oyuncuları ise Johnny Knoxville, Alan Ritchson, Noel Fisher, Jeremy Howard, Megan Fox, William Fichtner, Tony Shalhoub, Will Arnett, Minae Noji, Whoopi Goldberg ve Abby Elliott olan yeni Teenage Mutant Ninja Turtles filmi için heyecanlı mısınız?

Valla dürüst olalım, biz kendimizi pek heyecanlandıramıyoruz. Fragman geldiğinden beri ne tiplerine, ne de yaratılmaya çalışılan fuzuli ciddiyet havasına pek ısınamadık.Fakat kadro ilgi çekici, bir de sonuçta geçmişten bir münasebetimiz var tosbağalarla; sanıyoruz o yüzden vizyon tarihi geldiğinde bir arkadaşa bakıp çıkma modunda olacağız.

Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız, belki aşağıdaki afişlere bakıp heyecanınız bir nebze olsun artabilir. Yok düşünmüyorsanız da o zaman buyurun, merakla beklenen Ninja Kaplumbağalar reboot’unun yeni iki afişi aşağıda. Muhtemelen grubun en ünlü iki üyesini gösteren afişlerin birinde Michaelangelo gökdelenlerin arasında meşhur nunçakularıyla poz verirken, ekibin lideri Leonardo da karlı bir ortamda, o çok sevdiğimiz kılıçlarıyla duruşunu ortaya koymuş.

Açıkçası, bu afişlerde gözümüze daha bir şirin gözüktü kaplumbağalar. Belki fragmanlardan beri bir iki oynama yapmışlardır diyeceğiz ama, tam net bir değişikliğe de işaret edemiyoruz. Anlamadık vesselam. Film ülkemizde 22 Ağustos 2014 tarihinde vizyona girmiş olacak, o zaman anlarız durum nedir, ne değildir diye.

Siz ne diyorsunuz? Var mı bir değişiklik? Yoksa bile, kaplumbağaların tasarımı iyi midir? Yorumları bırakın aşağıya!

large_leonardo_blue_1-550x815large_michelangelo_orange-550x814

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.