2013’e dönüp baktığımda ne şaşaalı Iron Man 3‘ü, ne de Oscar‘lık filmleri hatırlıyorum; benim 2013 film hafızamda en çok iki sürpriz, düşük bütçeli komedi filmi kaldı. Birincisi Sandra Bullock ve epikler epiği Melissa McCarthy‘nin muhteşem “buddy cop” filmi The Heat, diğeri de Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Will Poulter, Emma Roberts ve harikulade Nick Offerman’ın baş rollerini paylaştığı We’re The Millers.

Eğer benimle aynı kanaatteyseniz, We’re The Millers’ın devam filminin geldiği müjdesini gelin beraber paylaşalım. Şaşırtıcı mı? Kesinlikle değil. Yaklaşık 40 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilen We’re The Millers, global olarak 270 milyon dolar hasılat elde etmişti. Biz dünya üzerinde buna bakıp “DEVAMI GELSİN” demeyecek bir tane dahi film stüdyosu tanımıyoruz, keza New Line Cinema da belli ki diyememiş.

were-the-millers-jason-sudeikis-nick-offerman

Şimdilik ana dörtlünün geri geleceği kesin gibi, fakat ortada yapılmış bir anlaşma yok. Kesin olan tek şey, devam filmini Adam Sztykiel‘in yazacak oluşu. Sztykiel’in önceki işleri arasında Due Date ve Made of Honor var. Due Date izlemedim, bilmiyorum ama Made of Honor klasik, düzayak bir romantik komediydi. Allah için içerisindeki İskoç tadı tam ayarındaydı, ama We’re The Millers çizgisine yakışacak bir yazarı olduğuna dair pek bir kanıt yoktu.

Her halükarda, şimdilik filmin senaryosu oluşturulmakta. O sırada filmi tekrar izlemekte de fayda var (bkz: haberi yaparken canı çeken adam).

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.