Bundan 3 yıl önce çizgi roman filmi afişlerine baktığımızda göze batan aktris ne Margot Robbie’ydi ne de Scarlett Johannson. Asgard’ın veliahtı Thor’un yanında en az onun kadar görkemli bir kadın duruyordu. Black Swan’lerle bizi coşturan, No Strings Atteched’larla yüreğimizi dağlayan Natalie Portman’dan bahsediyoruz elbette. Üzülerek söylüyoruz ki eski afişleri arşivlerden çıkarmamız gerekecek. Çünkü Portman’ın son röportajından sonra kendisini bir daha kolay kolay MCU afişlerinde göremeyecek gibiyiz.

Natalie Portman zaten bir süredir spot ışıklarının altında durmaktansa sinemanın mum ışığıyla aydınlatılan kısımlarında kendine yer yapıyor. Thor: Ragnarok’ta oynamayacağı haberinden sonra da günümüzün en büyük spotunun altına bir süre daha girmeyeceğini öğrenmiştik. Yine de hem Portman sevgimizden hem de Jane Foster’ın hikayesinin bitememişliğinden dolayı kendisini bir noktada MCU içinde göreceğimizi umuyorduk. Boşuna ummuşuz. Natalie Portman beklenmedik bir şey olmazsa Marvel filmleriyle işinin bittiğini söylüyor. Hatta tam açıklamayı aşağı iliştirelim.

Bildiğim kadarıyla Marvel’la işimiz bitti. Tabii günün birinde Avengers 7 için falan bana bir teklif getirirlerse ne diyeceğimi bilmiyorum. Ama şimdilik parçası olmaktan zevk duyduğum bu iş benim için bitti.

Natalie-Portman-in-Thor-2-Wallpaper
Benim kafam ne hissedeceğim konusunda biraz karışık arkadaşlar. Natalie Portman’ın ucundan kıyısından gözüktüğü her filmi izlemeye hiç itirazım olmaz. Ancak biliyoruz ki Portman’ın MCU’daki yuvası olan Thor filmleri çok zayıf filmlerdi. Özellikle Thor: The Dark World sonrası Jane Foster’ın ne kadar kötü kullanıldığını gördüğümde, Natalie Portman’ı Thor filmleri için ağır bir yüz olduğunu düşünmüştüm. Bu yüzden sevdiğim bir aktristin yazımı iyi kotarılamamış bir karakterde izlemeye devam etmek canımı sıkardı. Tabii diğer yandan geek bünye, böyle bir aktristin ne olursa olsun büyük film afişlerinde gözükmesini de istiyor.

Vallahi ben bir süre ne hissedeceğimi bilemeyeceğim. Ama sizlerin arasından daha açık yorumları olanlar vardır. Biz duymaya hazırız.

Yazar

Lord olmak için yola çıkan gariban geek kendini bir anda yazar olarak buldu. Geek kültürüyle küçük şakalaşmalarını, sinemayla flörtlerini yazıya dökmek için burada. Muhitte Geek_Lord olarak bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.