Hayatınızın en büyük rolünü 11 yaşında aldığınızı ve sonraki 11 yılınızı dünyanın en popüler markalarından birinin başrolü olarak geçirdiğinizi düşünün. O epik film serisi bittikten sonra, yetişkin bir aktör olarak ciddiye alınmak istiyorsanız ne yaparsınız?

Daniel Radcliffe, bu soruya farklı cevaplar verdi. Henüz 16 yaşındayken West End’de sahnelenen Equus adlı oyunda tamamen çıplak sahnelerini duyduk ilk önce. Harry Potter’ların arasında ufak bir indie filmde, December Boys’da rol aldı. Potter’lar bittikten sonra kabul ettiği ilk rol bir korku filmindeydi. Kill Your Darlings ve The Young Doctor’s Notebook gibi ana akımın gözlerinden (ve anlama kabiliyetinden) uzak işlere imza attı sonrasında. Fakat bu raddeye kadar, bizim için hâlâ Harry Potter’dı. Bu raddeye kadar diyorum, zira yeni Horns fragmanı, öyle sanıyorum ki, bize Potter’ı unutturacak.

Daniel Radcliffe’i ciddiye almamızı sağlayacak olan film budur. Joe Hill’in aynı adlı romanından uyarlanan, kemerinde The Hills Have Eyes, Piranha 3D gibi filmler bulunan Fransız yönetmen Alexandre Aja’nın dümenini tuttuğu ve 31 Ekim 2014’te ABD’de vizyona girecek olan Horns, sizi bilmiyorum, ama benim için Cuma gelip Guardians of the Galaxy geçtikten sonra “senenin en merakla beklenen filmleri” kategorisinde bir numaraya oturacak.

Film gerçekten de inanılmaz heyecan verici gözüküyor. Her şeyden önemlisi, Radcliffe önceki geçiş dönemi işlerindeki tutukluğu tamamen atmış. Aksanı duyabildiğimiz kadarıyla sorunsuz, role tüm kuvvetini vermiş ve diğer filmlerinin aksine filmi bu sefer tek başına çekmeye kalkışacak ve bunu başaracak gibi gözüküyor. Woman in Black, her korku filminin yapması gerektiği gibi filmin ağırlığını atmosferine vermişti. Kill Your Darlings ve The Young Doctor’s Notebook’da Radcliffe dışı başrol oyuncuları vardı. Ama Horns spot ışığının sadece Radcliffe üzerinde olduğu bir film olacak ve şu fragmandan sonra inanıyoruz ki Radcliffe parlayacak.

Buyurun, biz daha bir şey demeyelim. Fragmanı izleyin, eminiz bizimle aynı fikirde olacaksınız. İyi seyirler!

http://www.youtube.com/watch?v=3U7kcwiFsVM

Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.