Michael Bay’in tutup yeni çağa taşımak ayağına alenen garabetleştirdiği eserler kervanına Ninja Kaplumbağalar da katılmasın diye dua ediyorduk. Sonra ilk fragman çıktı. Atmosferi, diyalogları, Megan Fox’ın April O’Neil karakterine hiç gitmediği gerçeği, April’in babasını Ninja Kaplumbağalar’a bağlayıp saçma sapan bir hikaye çemberi olutşurma niyeti derken özünde can sıkan, umut öldüren bir fragmandı.

O öyleydi diye promosyon/pazarlama duracak değil elbet. Filmin dağıtımını üstlenen Paramount, IGN üzerinden dün şu aşağıdaki fragmanı yayınlamış. Fragmanın en önemli tarafı, Splinter Usta’yı ilk defa görüyor olmamız. Fragmanın çok ufak bir yerinde, çok kısa bir süre için gözüküyor ve gerçekten çok çirkin gözüküyor. Ama neyse, ön yargılı olmayalım, sadece arkadan gördük adamı (fareyi? sıçanı?). Belki önden kurtarıyordur? Her halükarda, fragman aşağıda. Ne diyorsunuz ışık var mı, kurtarır mı?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.