5. Katheryn Winnick

05 Katheryn Winnick

Pek çok House hayranının meşhur One Day, One Room ile tanıştığı, ardından Vikings dizisiyle ciddi bir sıçrama gerçekleştiren Katheryn Winnick’in de adı Carol Danvers ile sık geçiyordu. Açıkçası biz, Winnick’in bir noktada bir süper kahramanı oynaması gerektiğini düşünüyoruz. Buna çok müsait zaten, haşmet olarak, karakter olarak, surat olarak… Ancak artık, Carol gibi daha aktif performans gerektiren karakterler için de yaşı geçiyor ufaktan. Biz onu bu fan çizimiyle hatırlayalım, Marvel veya DC bünyesinde de daha olgun ya da daha CGI kahramanlar için bekleyelim!

 

6. Yvonne Strahovski

06 Yvonne Strahovski

Chuck ile hayatımıza bomba giriş yapan Strahovski’nin ne kadar güzel bir kadın olduğunu kimse tartışmıyor herhalde, değil mi? Fakat kendisinin çok spesifik bir yetenek alanı var. Bir tip rolü çok keyifli oynuyor, fakat ötesinde biraz teklemeye başlıyor. Tüm karizmasına rağmen, üst üste başarılı işlerde yer almasına rağmen TV alanını terk edememiş olmasının sebebi de bu olsa gerek. O yüzden, Captain Marvel rolü Strahovski için biraz hayali, ama fan çizimlerine bakmak hâlâ eğlenceli!

 

7. Katee Sackhoff

07 Katee Sackhoff

Katee Sackhoff kadar sadece bir rolle bu kadar uzun süre popüler kültürün çeperinde kalmak kolay bir şey değil. Ama elbette, Sackhoff’un o rolü, yani Battlestar Galactica‘nın Starbuck’ı o kadar muhteşemdi ki, bu şaşırtıcı bir durum değil. Bu yüzden Sackhoff’u Carol Danvers rolüne çok yakıştıran oldu… Sackhoff’un kendisi de dahil. Şu sıralar polisiye dizi Longmire’da boy gösteren Amerikalı aktris baya lobi yaptı rol için, ama kendisine ancak bu fan çizimleri miras kaldı.

 

8. Ronda Rousey

08 Ronda Rousey

Ronda Rousey listemizin ilginç isimlerinden. Bu gösterdiğimizin bizce aralarındaki en iyisi olduğu zilyarlarca fan çizimi var, ve bunların bir çoğu Rousey’nin teşviği üzerine yapıldı. Rousey aktif bir şekilde rolü istediğini sosyal medyadan duyurduktan sonra, lobi olarak gelen fan çizimlerini Marvel’a yollamaya başladı. E düşünün, bir çizersiniz ve Ronda Rousey’ye kendisini Carol Danvers olarak resmeden bir şey yollarsanız, sayfasında paylaşacak, belki de Marvel görecek. Yapıp yollamaz mısınız bir şeyler? Elbette yollarsınız. O yüzden internet bu çizimlerle dolu şu an, bizce en iyileri de bu.

1 2
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.